:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C rozproszone chmury

Ciechanowianka walczy o koronę w konkursie Miss & Mister Diamond 2017

Zdrowie i Uroda, Ciechanowianka walczy koronę konkursie Mister Diamond - zdjęcie, fotografia

Joanna Płoska z Ciechanowa znalazła się w gronie 50 kandydatek z całej Polski, które walczą w konkursie MISS & MISTER DIAMOND 2017. Właśnie rozpoczęło się głosowanie.

MISS & MISTER DIAMOND 2017 to wyjątkowa szansa, za której drzwiami stoją nie tylko prestiż i sława, ale także ogromna możliwość rozwoju. Do konkursu można było zgłosić się niezależnie od czynników zewnętrznych, takich jak status finansowy, czy społeczny, które niejednokrotnie stanowią pewnego rodzaju utrudnienie lub przeszkodę w osiągnięciu sukcesu. Wyjątkowość MISS & MISTER DIAMOND 2017 polega także na idei – nie liczy się jedynie zewnętrzne piękno, ale także zainteresowania, przejawiane talenty, czy cechy charakteru, czyli wszystkie aspekty związane z pięknem wewnętrznym.

Organizatorzy pragną wesprzeć młode osoby przejawiające potencjał oraz zdolności w dążeniu do osiągnięcia życiowego sukcesu. Dlatego oprócz atrakcyjnych nagród, takich jak samochód oraz podróż, dla laureatów przewidziane jest także szkolenie z personal brandingu, które wskaże w jaki sposób promować swoją osobę jako markę oraz umożliwi uzyskanie wielu cennych porad w tym obszarze, tak aby już na starcie swojej kariery zwycięzcy potrafili profesjonalnie pokierować jej dalszym przebiegiem.

Z wyjątkiem uroczystej Gali Finałowej, podczas której wyłoniona zostanie zdobywczyni korony i nagród, cały przebieg konkursu odbywa się online. Gala Finałowa przewidziana została na początek grudnia 2017 roku, a o jej dokładnej dacie oraz miejscu dowiemy się już niebawem.

Lista kandydatek dostępna jest na stronie internetowej www.missdiamond.pl. Profil Joanny Płoskiej z Ciechanowa można znaleźć TUTAJ.

tekst: MS/fot. missdiamond.pl


Ciechanowianka walczy o koronę w konkursie Miss & Mister Diamond 2017 komentarze opinie

  • gość 2017-05-15 21:00:18

    Ta chociaż piękna jest w przeciwieństwie do tej marnotyz PWSZZ,tam nikt nie chciał to wybrali to co było

  • gość 2017-05-16 10:34:19

    Czy Ona taka ładna??? jak dla mnie średnia.

  • gość 2017-05-16 12:15:42

    Jeśli ktoś nazywa swoje rodzinne miasto, które reprezentuje "prawie bezludną, małą wioską", to chyba nie zasługuje na głosy mieszkańców...

Dodajesz jako: Zaloguj się