:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ciechanowianin dwukrotnie wjechał BMW do rowu. Był pijany i uciekał przed policją

Pijani Kierowcy, Ciechanowianin dwukrotnie wjechał pijany uciekał przed policją - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali 26-latka, który kierował autem pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec Ciechanowa nie miał prawa jazdy, stwarzał duże zagrożenie w ruchu drogowym, a na koniec znieważył mundurowych.

We wtorek (11 grudnia) około godz. 9:00 płońska policja otrzymała zgłoszenie, że w miejscowości Bolęcin kierowca BMW, będący najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, wjechał do rowu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze nie zastali już pojazdu. Ujawnili jedynie ślady w rowie. W czasie patrolowania okolicy mundurowi zauważyli poszukiwany pojazd w miejscowości Królewo. Na widok radiowozu kierowca BMW zaczął jednak wyraźnie przyspieszać. Pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący ani myślał zatrzymać samochód i kontynuował ucieczkę. W końcu w miejscowości Krajęczyn BMW wpadło w poślizg i wjechało do rowu. Gdy policjanci podbiegli do pojazdu, kierowca wysiadł z auta i zaczął ich znieważać. Mężczyzna został zatrzymany.

Kierowcą BMW okazał się 26-letni mieszkaniec Ciechanowa. Nie dość, że nie posiadał prawa jazdy, to był jeszcze pod wpływem alkoholu. W organizmie miał ponad 1,1 promila. Odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariuszy policji.

Ciechanowianin dwukrotnie wjechał BMW do rowu. Był pijany i uciekał przed policją komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 18:53:07

    Jako przedstawiciel zawsze trzeźwych kierowców i obywatel, płacący podatki proszę o maksymalny wymiar kary dla tego głowonoga.

  • gość 2018-12-14 19:00:00

    Mając ten 1.1 promila to chyba człowiek jakiś dziwny, bo ja mając 3.6 promila( dzięki kontroli drogowej oczywiście jako pasażer) policjant powiedział że aż dziwne że ty normalnie stoisz i wszystko kumasz mi się wydaje że te ich testery są jak psu w bude

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 04:52:10

    Jakby go nie gonili toby nie uciekał.

  • gość 2018-12-15 08:10:23

    No i właśnie stwarzali przez to zagrożenie w ruchu lądowym, więc cofnąć im uprawnienia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 10:14:02

    Oho, ciechanowska patola się obudziła xd

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 18:50:18

    Hahaha jaką mam zwale nawet od tyłu wiem kto to jest :-)

  • NIE WIEM - niezalogowany 2018-12-16 00:24:06

    Odnosząc sie do pierwszego komentarza jako porządny obywatel płacący podatki poproś jeszcze żebyś mógł dupe wylizać (głowo#cwelu) jak by mnie gonili też bym uciekał idz lepiej zobacz czy cie w toalecie nie ma kozak w necie pizda w świecie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 21:20:10

    Mógł w kogoś uderzyć? Mógł. Mógł kogoś zabić? Mógł. A co tak mało krytycznych komentarzy? Bo swój? Bo z Ciechanowa? Gdyby to zrobił ktoś z jakiegokolwiek sąsiedniego miasta to gwarantuję, że byłoby tu już przynajmniej ich 40.....

  • złapany nie raz - niezalogowany 2018-12-17 01:45:35

    jeśli jeden czy drugi z wypowiadających się idiotów że miał ponad 3 promile to jest zwykłym alkoholikiem bo mi tyle pokazało po dwóch dniach picia bez jedzenia i innych wspomagaczy.Jak ja hejterzy was kocham cweluszki kochane,żeby nie wy to nie byłoby po co wogóle na internet wchodzić haha

  • gość 2018-12-17 07:24:43

    to ten biały czy kurwa kolorowy. jak nie w kijanke policyjna to fure kolegi rozwali i do rowu w centrum miasta wjeechał hahahahhaah a teraz moze drugiego kolegi albo tego samego hah

  • My Razem - niezalogowany 2018-12-17 10:49:30

    kolega zazdrosci bo niema nikogo zeby chciał mu chociaż roweru pożyczyć ha ha. Ja mam dobre serce i jak bedziesz kolego w potrzebie to zapraszam :-D

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 15:33:36

    Głowę ma uniesioną jak by mu druta w sądzili w tyłek hahaha

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 15:56:46

    Maksymalna kara! Tego chcemy!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-20 10:36:18

    Niedługo bd audi A6 3.0D quattro to pokażesz wtedy Patryk xDJebać biedę!

Dodajesz jako: |

Pijani Kierowcy, - więcej informacji