:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Ciechanowianie zajmowali się swoimi dziećmi po alkoholu. Staną przed sądem

Pozostałe Zdarzenia, Ciechanowianie zajmowali swoimi dziećmi alkoholu Staną przed sądem - zdjęcie, fotografia

Rodzice dwójki dzieci z Ciechanowa staną przed sądem po tym, jak opiekowali się małoletnimi będąc pod wpływem alkoholu. Ojciec miał prawie 2 promile w organizmie, matka - 0,5.

W ubiegłym tygodniu ciechanowska policja interweniowała w jednym z mieszkań w centrum Ciechanowa w związku z awanturą domową. Podczas interwnecji funkcjonariusze odkryli, że w mieszkaniu znajduje się dwoje małych dzieci: 3-miesięczna dziewczynka oraz 2-letni chłopiec. Rodzice dzieci byli pod wpłwem alkoholu, w mieszkaniu panował nieporządek, a na stole stały puszki z piwem.

Badanie alkomatem wykazało, że 29-letni ojciec dzieci ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu, a 26-letnia matka - prawie 0,5 promila. Dzieci zostały przekazane pod opiekę babci. Dalszym losem rodziców zajmie się natomiast sąd.

Ciechanowianie zajmowali się swoimi dziećmi po alkoholu. Staną przed sądem komentarze opinie

  • gość 2017-01-12 17:11:24

    Dzieci w takich rodzinach skazane są na alkoholizm, skoro widzieli od małego że rodzice piją więc będą nieswiadomie naśladować

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl