:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ciechanowianie pożegnają wakacje z Lady Pank

Koncerty, Ciechanowianie pożegnają wakacje - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
20/08/2018 13:28
Kamil Żerdziewski
SIER 25
błonia zamkowe godz: 18:00

Zespół Lady Pank będzie gwiazdą koncertu na pożegnanie wakacji, który w najbliższą sobotę (25 sierpnia) odbędzie się w Ciechanowie. W programie znajdą się też inne atrakcje. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Impreza rozpocznie się o godz. 18:00 na zamkowych błoniach. Jak zapowiadają organizatorzy Lady Pank zagra swoje największe przeboje sprzed lat, jak również nowsze utwory. Przed gwiazdą wieczoru na scenie zaprezentują się dwa inne zespoły: Suczysty oraz Carol Markovsky.

Na błoniach pojawią się m.in. stoiska gastronomiczne, będą też atrakcje dla najmłodszych. Przeprowadzone zostaną także quizy muzyczne dla publiczności.

Organizatorami koncertu na pożegnanie wakacji są Urząd Miasta Ciechanów i Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Ciechanowianie pożegnają wakacje z Lady Pank komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 13:41:29

    Ludzi będzie tyle, że się nie pomieszczą na błoniach.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 16:57:16

    I tym ludziom na koniec pokaże gołą dupę

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 18:10:33

    Albo wyszcza się na ryje

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 19:24:52

    Polscy Rolling Stonesi w Ciechanowie. Koniec świata.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 19:59:09

    Część dziewczyny chciałabym opisać ta love story ale brakuje mi słów tak w skrócie e waszej miejscowości jest pan który ma konto na Badoo oszust ma żonę i dziecko przez dwa lata rozkochal ja jeździłam z Niemiec do nogi kupowałam drogie prezenty i nie tylko telewizor po 5 tys np.zone klamal ze ma delegacje a byl ze mną rozkochal pokochałam zrujnował mi życie proszę o pomoc na priv powiem imię i nas

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 19:59:34

    Część dziewczyny chciałabym opisać ta love story ale brakuje mi słów tak w skrócie e waszej miejscowości jest pan który ma konto na Badoo oszust ma żonę i dziecko przez dwa lata rozkochal ja jeździłam z Niemiec do nogi kupowałam drogie prezenty i nie tylko telewizor po 5 tys np.zone klamal ze ma delegacje a byl ze mną rozkochal pokochałam zrujnował mi życie proszę o pomoc na priv powiem imię i nas

  • Wiadukt - niezalogowany 2018-08-20 20:36:34

    Jak ma zone i dziecko to musi być dobry człowiek, może trochę zagubiony. Potrzeba mu okazać miłości...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 21:13:41

    I bardzo dobrze zrobił. Zabawił się z tobą. Dobrze ci było i jemu. A teraz znajdzie sobie inną. Daj chociaż inicjały gościa i osiedle z Ciechanowa w którym mieszka. No i wiek. To nie tajemnica

  • gość 2018-08-20 21:24:21

    kto to

  • Hary - niezalogowany 2018-08-20 21:56:15

    Proszę prześledzić dyskusje. Pod artykułem. Kulturalnym. Taki poziom użytkowników. Ale to i tak hary będzie tymi najgorszym!!! Gdzie jest ten co tak bronił jazdy 103 w terenie zabudowanym???!!!

  • gość 2018-08-21 14:23:14

    Tacy goście to WSTYD : na koncercie na stadionie z okazji Dnia Dziecka wokalista pokazał siusiaka ... na jakiś czas byli zawieszeni po tym wybryku. Ale w czym problem? w końcu młodzież musi się edukować ku chwale KK

  • Antoni - niezalogowany 2018-08-21 14:55:01

    a co, lepiej żeby wyszło kilku chłopów w dresach i pobluzgali pod podkład z taśmy?

  • Gość - niezalogowany 2018-08-21 23:41:13

    A w czym ty kobieto chcesz pomocy na forum?Skoro sama znasz jego dane to jaki problem zadzwoń do zony a nie takie glupoty piszesz i prosisz o pomoc