:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Ciechanowianie pokazali, że kręci ich bezpieczeństwo nad wodą [wideo/zdjęcia]

Mieszkańcy Ciechanowa i okolic licznie stawili się w ostatnią sobotę (7 lipca) na kąpielisku Krubin, gdzie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej zorganizowała piknik "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Akcja, realizowana pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, miała na celu przede wszystkim przypomnieć osobom wypoczywającym nad wodą o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Strażacy i ratownicy WOPR uczulali przed zagrożeniami, z jakimi może wiązać się rekreacja wodna. Organizatorzy zadbali nie tylko o teorię, ale też praktykę. Dzięki temu ciechanowianie na własne oczy mogli przekonać się, jak wygląda akcja ratunkowa w sytuacji, gdy ktoś zaczyna tonąć. Odbyły się też pokazy udzielania pierwszej pomocy, a także prezentacja samochodów bojowych.

W pikniku wziął również udział 17-letni Dominik, chłopak który przed kilkoma tygodniami omal sam nie stracił życia na kąpielisku Krubin (informowaliśmy o tym TUTAJ). Nastolatek podzielił się z uczestnikami pikniku swoją historią, a także podziękował strażakom za uratowanie mu życia.

Wydarzeniu towarzyszyły też różnego rodzaju atrakcje. Odbyły się m.in. liczne konkursy z nagrodami, a na najmłodszych czekało malowanie twarzy i strażacka zjeżdżalnia.

Ciechanowianie pokazali, że kręci ich bezpieczeństwo nad wodą [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-12 18:30:16

    Mnie kręcą fajne laski co się foczą na Krubinie :)

  • gość 2018-07-12 20:20:23

    Cud!!! Nie ma komentarza @Brzechwy

  • Gość - niezalogowany 2018-07-12 21:54:31

    Brzechwa to czubek i debil.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Działania Strażaków, Ciechanów - więcej informacji