:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Ciechanowianie licznie wzięli udział w biegu po zdrowie dla Kacpra [fotorelacja]

Charytatywny "Bieg po zdrowie" dla 11-letnie Kacpra był zwieńczeniem pierwszej edycji Ciechanowskich Dni Promocji Zdrowia, które odbyły się w miniony piątek i sobotę.

W zorganizowanym przez ciechanowski sanepid, szpital oraz ratusz wydarzeniu pojawiło się wiele prozdrowotnych inicjatyw. Mieszkańcy mogli m.in. wziąć udział w konferencji poświęconej zdrowemu stylowi życia. Przez dwa dni trwały również Targi sportu, zdrowia i urody. W hali przy ul. Kraszewskiego na mieszkańców czekali wystawcy i eksperci z zakresu urody, sportu, dietetyki, profilaktyki i medycyny. Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne, pokazy oraz różnego rodzaju atrakcje.

Ważnym punktem I Ciechanowskich Dni Promocji Zdrowia był "Bieg po zdrowie". Ponad 100 osób pobiegło na dwóch dystansach wokół ciechanowskich Kanałów, by wesprzeć 11-letniego mieszkańca Ciechanowa. Kacper choruje bowiem na rdzeniowy zanik mięśni.

(fot. Grzegorz Hoffman)


Ciechanowianie licznie wzięli udział w biegu po zdrowie dla Kacpra [fotorelacja] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl