:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C zamglenie

Ciechanowianie doskonale bawili się podczas Koncertu Noworocznego (zdjęcia)

Wypełniona po brzegi hala, znakomici artyści na scenie, przeboje światowej muzyki i doskonała atmosfera na widowni - tak w skrócie można opisać Koncert Noworoczny, który już po raz czternasty zainaugurował kulturalny rok w Ciechanowie.

Impreza tradycyjnie odbywała się na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kraszewskiego. Obiekt został zapełniony do ostatniego miejsca. Nic dziwnego - na scenie pojawili się znakomici artyści. "Najpięknijesze melodie świata", bo tak brzmiał tytuł koncertu, wykonywali tenor Bogusław Morka oraz sopranistka Iwona Kaczmarek. Akompaniowała im orkiestra kameralna Alla Vienna pod dyrekcją Adama Manijaka.

Publiczność wysłuchała doskonale znanych przebojów gwiazd estrady, a także utworów filmowych czy operetkowych. Kolorytu koncertowi nadawał także sam prowadzący - aktor Jacek Borkowski, który m.in. także popisywał się swoimi wokalnymi zdolnościami. W powszechnej opinii widzów jak dotąd był to jeden z najlepszych Koncertów Noworocznych nad Łydynią.

(fot. Grzegorz Hoffman)

Ciechanowianie doskonale bawili się podczas Koncertu Noworocznego (zdjęcia) komentarze opinie

  • gość 2017-01-15 16:33:45

    Pan Borkowski ma mocno wyciuchany i niemodny strój sceniczny,Jednym słowem leciwy,Czas na wymianę,

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl