:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Ciechanowianie biesiadowali na zamkowych błoniach [fotorelacja]

Sobotnia Biesiada Kasztelańska przyciągnęła na zamkowe błonia tłumy ciechanowian i nie tylko. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji, w tym koncerty znanych artystów.

Biesiada rozpoczęła się od koncertu jednej z gwiazd wydarzenia - Cleo. Jednocześnie organizatorzy zapraszali uczestników od udziału w różnego rodzaju grach i konkursach z nagrodami. Jednym z nich była walka o Lodówkę Pełną Piwa. Nie lada gratką, zwłaszcza dla fanów grillowania, była rywalizacja o tytuł Kasztelańskiego Mistrza Grillowania. Wszystko pod okiem znanego szefa kuchni, Mateusza Gesslera.

Daniem głównym imprezy były jednak koncerty. Po Cleo, na scenie zameldowali się m.in. Defis, M-Power i zespoły Cover Band. Gwiazdą tegorocznej biesiady była natomiast Sylwia Grzeszczak.

Zachęcamy do oglądania fotorelacji z Biesiady Kasztelańskiej w Ciechanowie.

(fot. Grzegorz Hoffman)

Ciechanowianie biesiadowali na zamkowych błoniach [fotorelacja] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-06 19:28:52

  Szkoda, że Cleo wystąpiła tak wcześnie. Gdyby była od 20 to widowni byłoby więcej. A tak to występ w najgorszym słońcu. Ale mimo wszystko była moc. I Sylwia pięknie. Obie panie bez playbacku. Z szacunkiem do odbiorcy, nawet z Ciechanówka.

 • gość 2018-08-07 11:27:25

  Z chęcią obejrzałbym bym zdjęcia ale nie chce mi się klikać w telefonie 523 razy. Może czas najwyższy pomyśleć o umieszczaniu przynajmniej po 10 zdjęć na stronie ?

 • Gość - niezalogowany 2018-08-07 12:01:42

  Z tymi zdjęciami to grubo jadą po bandzie. Faktycznie, moglibyście coś pomyśleć. A druga rzecz, gwiazda wieczoru ma mniej zdjęć tutaj niż Cleo. Fotograf poszedł sobie do domu w czasie koncertu?

 • Franio - niezalogowany 2018-08-07 16:58:23

  fotograf miał zapłacone do 23 jak na weselu !!! :) albo do 500 zdjęć ;-D

 • gość 2018-08-08 13:52:06

  Czy może wie ktoś jak nazywał się ten zespół cover band, zostały wszystkie wymienione zespoły prócz tego?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl