:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Ciechanów najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce? Oddaj swój głos!

Społeczeństwo, Ciechanów najpiękniej ukwieconym miastem Polsce Oddaj swój głos! - zdjęcie, fotografia

Ciechanów jest jednym ze 126 miast Polsce, biorącym udział w 7. edycji internetowego plebiscytu „Terra Flower Power”. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni.

Głosowanie potrwa do 22 sierpnia do północy. Głosy można oddawać na stronie internetowej TUTAJ. Każda osoba może oddać jeden głos na dobę z tego samego komputera, telefonu bądź innego urządzenia.

Wyniki plebiscytu poznamy 23 sierpnia o godz. 10:00.

Ciechanów najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce? Oddaj swój głos! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-01 14:09:46

    Trzeba przyznać, że aż się chce spacerować ulicą Warszawską tak ukwieconą. Pięknie to wygląda!

  • Ciechanowianka - niezalogowany 2018-08-01 14:50:11

    Ja już zagłosowałem, to niewielka fatyga, ale warto bo NASZE MIASTO w tym roku jest pięknie ukwiecone. Zachęcam do głosowanie pokażmy, że Ciechanów ma potencjał.

  • rozbitek - niezalogowany 2018-08-01 20:30:27

    To prawda Ciechanów pięknieje z każdym tygodniem. Władze miasta dbają o wizerunek Naszefo miasta.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-02 12:40:01

    Mamy ogromne szanse wygrać. Miasto w tym roku wygląda przepięknie. Głosujmy na nasz wspaniały Ciechanów!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-02 21:25:10

    Najładniejsze te kwiatki na ławkach przy św. Piotrze.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-02 21:27:34

    Najładniejsze te kwiatki na ławkach przy św. Piotrze

  • Zuza - niezalogowany 2018-08-03 09:40:44

    Nie mogę zagłosować cały czas wyświetla się wróć do nas za 24 godziny ???

  • gość 2018-08-05 16:10:00

    Byłam w Ciechanowie w tym roku, ponieważ mój mąż z tego miasta pochodzi. Odwiedziliśmy groby najbliższych oraz w ramach relaksu pospacerowaliśmy ulicą Warszawską jedząc lody. Szczerze mówiąc nie poznałam tej ulicy. Nie przypomina ulicy z dawnych lat. Jest zadbana i pięknie udekorowana ogromną ilością cudownych kwiatów. Dlatego też z przyjemnością oddaję swój głos na to miasto, gdyż na to w pełni zasługuje.

  • Hary - niezalogowany 2018-08-06 15:04:28

    najpiękniejsze kwiatki to są urocze ciechanowianki, które przechadzają się w te upalne dni, w ponętnych sukieneczkach, kręcąc swoimi kuperkami i odsłaniając dekolty...