:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Ciechanów będzie gospodarzem Przeglądu Orkiestr Dętych OSP

Kiedy: 2018-06-30 , godzina: 12:30 | Gdzie: ul. Warszawska/Plac Jana Pawła II

Koncerty, Ciechanów będzie gospodarzem Przeglądu Orkiestr Dętych - zdjęcie, fotografia

Sześć orkiestr dętych Ochotniczych Straży Pożarnych weźmie udział w XXV Regionalnym Przeglądzie Orkiestr OSP, który już w najbliższą sobotę (30 czerwca) odbędzie się przed ciechanowskim ratuszem.

Przegląd tradycyjnie rozpocznie się przemarszem orkiestr ulicą Warszawską. Ten rozpocznie się o godz. 12:30. Następnie, na Placu Jana Pawła II, każda z zaproszonych orkiestr zaprezentuje trzy utwory z własnego repertuaru, w tym jeden polskiego kompozytora. Po pokazie zaplanowano koncert okolicznościowy z okazji 100-lecia niepodległości.

W tym roku nad Łydynią wystąpią: Orkiestra Dęta OSP w Ciechanowie, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Pułtusku, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Gozdowo, Orkiestra Dęta „Quantum” OSP w Rychwale, Orkiestra Dęta OSP w Polance Wielkiej oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Mońkach.

Ciechanów będzie gospodarzem Przeglądu Orkiestr Dętych OSP komentarze opinie

  • Iga - niezalogowany 2018-07-01 23:20:14

    A mam takie pytanko czy orkiestra z Zielonej jeszcze gra bo cos ostatnio ich w ogole nie widac a ladnie grali z tego co pamietam

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji