:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Ciechanów będzie gospodarzem Indywidualnego i Drużynowego Pucharu Polski

Kiedy: 2017-10-06 , godzina: 16:00 | Gdzie: hala widowiskowo-sportowa przy ul. Kraszewskiego

Podnoszenie Ciężarów, Ciechanów będzie gospodarzem Indywidualnego Drużynowego Pucharu Polski - zdjęcie, fotografia

Już za niespełna miesiąc w Ciechanowie odbędą się zawody Indywidualnego i Drużynowego Pucharu Polski Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Zawodniczki będą rywalizować nad Łydynią przez dwa dni.

Zmagania o Indywidualny Puchar Polski odbędą się 6 października w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego. Na pomoście pojawi się maksymalnie 12 zawodniczek. Po ważeniu i oficjalnym otwarciu zawodów, sama rywalizacja rozpocznie się o godz. 16:00. Zwyciężczyni zmagań zdobędzie puchar, natomiast na sześć najlepszych zawodniczek w punktacji Sinclaira będą czekały nagrody.

Na 7 października zaplanowano z kolei rywalizację drużynową. Ta będzie się toczyć w trzech grupach, kolejno od godz. 10:00, 12:00 i 14:30. W każdej z drużyn wystartują 3 lub 4 zawodniczki. Na wynik końcowy drużyny składa się suma punktów Sinclaira uzyskanych przez zawodniczki, dodatkowo w zależności od wieku będą przyznawane premie punktowe.

Zawody zorganizuje klub CLKS Mazovia Ciechanów, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów oraz Urząd Miasta Ciechanów.

Ciechanów będzie gospodarzem Indywidualnego i Drużynowego Pucharu Polski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl