:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Ceramika z Ciechanowa? Rodzinna wytwórnia zaprasza (wideo/zdjęcia)

Region Ciechanowa słynie z malowniczych plenerów, zamku, zabytkowego browaru, czy nietuzinkowej piosenkarki. Ceramika nie znajduje się na liście skojarzeń dotyczących miasta. Mimo to, powstała tu mała, rodzinna pracownia. Pasję do ręcznie robionych naczyń zabrali ze sobą z Wysp Brytyjskich.

Dom na jednym z najspokojniejszych osiedli w Ciechanowie. Wchodzimy do środka. Witają nas uroczy pies i ciekawski kot. Na końcu korytarza znajduje się mały regał wypełniony miseczkami, kubeczkami i talerzykami, a zaraz obok nich - drzwi do pracowni, do której uroczemu psu i ciekawskiemu kotu nie wolno wchodzić.

To tutaj powstają produkty obok których nie można przejść obojętnie. Tom Willis Ceramics to marka i wytwórnia, ale to też dwójka ludzi - Tom Willis i Anna Gronowska. Niedawno przyjechali do Ciechanowa, a właściwie, to wrócili do rodzinnego miasta Anny. W życiu robią różne rzeczy, Anna uczy ich trójkę dzieci, zajmuje się organizacją warsztatów i promocją produktów. Tom uczy angielskiego. Nie opuszcza jednak myśl, że wszystko w tym domu kręci się wokół koła. Koła na którym powstają naczynia, dzbanki i wazy, przy którym łatwo opowiada się historie. Zapraszamy do poznania ich historii.

Ceramika z Ciechanowa? Rodzinna wytwórnia zaprasza (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Społeczeństwo, Ciechanów - więcej informacji