:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C zamglenie

Centrum Handlowe Marcredo Center otwarte!!

ciechanowinaczejpl, Centrum Handlowe Marcredo Center otwarte!! - zdjęcie, fotografia
 • image0018
  image0018
 • image0027
  image0027
 • Fotka nr 2 z 69
 • Fotka nr 3 z 69
 • Fotka nr 4 z 69
  +64

Dziś kilka minut po godzinie 10 nastąpiło oficjalne otwarcie Centrum Handlowego Marcredo Center mieszczącego się we Władysławowie - przy drodze krajowej nr 60.


Od godziny 9 widać było powiększające się grono oczekujących klientów przed drzwiami głównymi. Wcześniej bo już o godzinie 8 rano klienci mogli skorzystać z promocji w BRICOMARCHE. Marcredo Center to nie tylko sklepy gdzie można zrobić zakupy. Pomyślano również o najmłodszych. BEST 4 YOU KIDS proponuje dzieciom rozrywkę, w czasie kiedy rodzice będą dokonywali zakupów.


Entuzjaści kawy i lodów również znajdą coś dla siebie - słodkości nie zabraknie, o to postara się na pewno Cukiernia Staropolska. Marcredo Center to szeroki asortyment, jakiego do tej pory nie było w naszym mieście.


Oficjalnemu otwarciu towarzyszyło przecięcie wstęgi, czego dokonali m.in.: Stephan Groht - założyciel i właściciel Grupy Elbfonds, Stanisław Wieteska - wójt Gminy Opinogóra Górna.


O zainteresowaniu otwarciem sklepów przez klientów, może świadczyć zakorkowana ulica Pułtuska i 17 stycznia (od skrzyżowania z Tatarską). Przed nami weekend a w nim wiele atrakcji i promocji dla każdego


Przekonajcie się Państwo sami jak wygląda i co oferuje nowo otwarte centrum handlowe Marcredo Center.


RedakcjaCentrum Handlowe Marcredo Center otwarte!! komentarze opinie

 • polak - niezalogowany 2012-11-30 18:07:06

  brakuje jakiegoś fast-fooda ...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl