:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Centrum Ciechanowa już w świątecznej odsłonie [zdjęcia]

06/12/2018 14:44
Społeczeństwo, Centrum Ciechanowa świątecznej odsłonie [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia

W Ciechanowie pojawiły się już świąteczne dekoracje. W centrum miasta znajdziemy znane już z ubiegłych lat bombkę, pawia czy misia, natomiast przy ratuszu stanęła nowa choinka.

Ustawione w sąsiedztwie Urzędu Miasta drzewko liczy 13 metrów i jest oświetlone 16 tysiącami ledowych światełek. Na dole choinki pojawiła się iluminacja z napisem "Ciechanów". Na placu Jana Pawła II ustawiono również ciuchcię, jest też znana z ubiegłych lat zainstalowana na fontannie dekoracja w kształcie wodotrysku.

Wzdłuż deptaka, na drzewkach i słupach, zawieszono lampki. W pobliżu pomnika św. Piotra pojawiła się wielka bombka, a przy nowej fontannie na ul. Warszawskiej - miś. Z kolei pawia w tym roku ustawiono na Placu Kościuszki.

Centrum Ciechanowa już w świątecznej odsłonie [zdjęcia] komentarze opinie

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2018-12-06 15:21:21

    Ta dekoracja zasłoni biedę, brud i małomiasteczkowośc ul.Warszawskiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 15:21:54

    Z wyczuciem i estetyką. Bardzo ładnie to wygląda.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 15:23:25

    Fakt, budynki miasta i powiatu na Warszawskiej zostały ogarnięte i pięknie wyglądają. Roszczeniowi kupcy mają estetykę głęboko w d... Bo im się wszystko należy i jeszcze wszyscy u nich powinni kupować.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 15:35:37

    Choinka świetnie wygląda! Każdego roku coś nowego. Gratulacje!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 15:51:55

    Na Warszawskiej nie ma co kupować .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:02:39

    Pięknie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:48:40

    W dupie z tym. Złodzieje najpierw nas okradli to teraz mają za co robić szopki.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:53:59

    Pawia to ja puszcze jak bede wracal z sylwestra

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 17:06:17

    Gdzie racjonalne podejście ? Najpierw pan Kosiński głosi, że będzie mniej inwestycji bo koszty energii wzrastają, a teraz całe miasto się swieci. Oczywiście w takim okresie miasto musi wyglądać pięknie, ale można to zrobić w sposób bardziej rozważny. Ale przecież nie o to chodzi naszemu włodarzowi, trzeba coś sprzedać ludziom.....

  • gość 2018-12-06 17:14:46

    O co wam chodzi z roszczeniową postawą? Chyba macie na myśli to,żeby miasto nie wtrącało się i dało pracować? Kupcy nie chcieli upiększania Warszawskiej za 7 mln zł. Teraz miasto na żarówki nie ma,bo te w jezdni już nie świecą,a połowę jesieni nie świeciła część latarni. Jeżeli miasto musiało już wydać 7 mln zł to mogło to zrobić mądrzej. Po drugie nie wrzucajcie wszystkich kupców z Warszawskiej do jednego wora,bo część była za deptakiem. Część była za rewitalizacją z pozostawieniem parkingów. Część była przeciwna zmianom. Po trzecie część właścicieli lokali,albo już nie mieszka w Ciechanowie,albo nie żyje. W 1989 r Warszawska była prawie pusta,ledwo zaczęła się rozwijać i radni zamykając ulicę przywrócili ją do tatych czasów. Brawo. Jeszcze jeden radny mówił,że czasy się zmieniają,powstają galerie i jest internet. To ja się pytam tego radnego dlaczego w takim razie robicie średniowieczny deptak w XXI wieku?

  • Gość6.13.2018. - niezalogowany 2018-12-06 18:06:17

    Ciechanów bardzo ładnie wygląda jest ładna dekoracja świąteczna widać to szczególnie o zmroku .

  • Gośc. 6.12.2018 r. - niezalogowany 2018-12-06 18:11:58

    Piękna dekoracja świąteczna .Widać to szczególnie wieczorem .

  • Gość mieszkaniec - niezalogowany 2018-12-06 18:32:28

    Ja chcę tylko zapytac jakim prawem kupcy z Warszawskiej przypisują sobie prawo własności tej ulicy?Przeciez to jest ulica czy deptak miejski a wiec nas wszystkich .Wielu ludziom podoba się deptak i to trzeba uszanować i nie traktować tego rejonu jako swojej własności.A czasem jak się slyszy kupcy chcieliby ustawiac wszystko pod siebie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 18:45:31

    Nie ma się czym zachwycać.Takie dekoracje sa w wielu miastach a nawet wsiach.Paw jest okropny ,mis tandetny a bombka juz się opatrzyla .Pan Kosiński najpierw narzeka na koszty energii a potem razswieca tysiące niepotrzebnych swiatelek .Oj zabawa cd. Po

  • Mieszkanka - niezalogowany 2018-12-06 18:59:12

    Niech wszyscy piszą co chcą a ja napiszę , piękny ten Nasz Ciechanów a dekoracje świąteczne bajeczne.Wesolych Świat wszystkimi życzę.

  • gość 2018-12-06 19:16:26

    I za te lampki każe płacić mieszkańcom ,a może trzeba było zapytać.Dekoracje tandetne takie trochę bezguście.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 19:22:57

    Właściciele sklepów na Warszawskiej to w większości alkoholicy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 19:32:58

    ale pusto na ulicach

  • gość 2018-12-06 20:09:27

    Krytyka że jest pięknie, jak by nic nie było też byłaby krytyka , oj wstyd pisać mieszkańcy wstyd .

  • gość 2018-12-06 20:36:23

    Ciekawe czy będziecie chwalić jak wyliczą to w koszta mieszkańcom.Można było ozdobić miasto ale w tym roku jest wszystkiego za dużo - przesada.Widać ,że rajcy miejscy są w wieku przedszkolnym.Tak jak dzieci rządzą.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 21:02:56

    Przestańcie zachwycać sie oczywistymi rzeczami .Przeciez Ciechanów to nie gleboka prowincja i chyba mieszkańcy wiele widzieli.Jest ladnie ale to są obowiazki urzędników i prezydenta żeby dbali o wygląd miasta zwlaszcza ze my za to placimy .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 21:18:20

    Połowa czubkow ha.ha zgorzknialych którym nic nie pasuje nawet ozdoby świąteczne!A prawda jest taka że nie lubią naszego prezydenta i co by On nie zrobił to wszystko jest na nie!A nam się podoba miasto jest ładne czyste i zadbane i przynajmniej widzę na co idę moje pieniądze!Brawo

  • Fraszynka - niezalogowany 2018-12-06 21:25:51

    Spacerowałam kilka dni temu ...traktem ...jestem przerażona ilością pozamykanych sklepów...oczekujących na wynajem...co otworzą to wsxystko pada.... Ofiary braku ruchu kołowego.

  • Janusz - niezalogowany 2018-12-06 21:25:59

    Jestem na nie podwyżkom! Ale 80% baranów wyborców lubią przepłacać.

  • Fraszynka - niezalogowany 2018-12-06 21:26:13

    Spacerowałam kilka dni temu ...traktem ...jestem przerażona ilością pozamykanych sklepów...oczekujących na wynajem...co otworzą to wsxystko pada.... Ofiary braku ruchu kołowego.

  • MARIAN z Sienkiewicza 90 - niezalogowany 2018-12-06 21:40:12

    Pięknie wygląda mój kochany Ciechanów. Pozdrawiam z równie ładnie przystrojonego Legionowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 22:29:41

    Byndzie śnig to bschory byndą zachwycone ze starymi jak przyndą.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 22:39:22

    Prezydent to nie cukierek którego sie lubi lub nie .Prezydent to gospodarz który musi dbać o miasto i jego mieszkańców .Nic nadzwyczajnego P Kosiński nie robi i za swoja prace pobiera pensje i to dość duza .Ja uważam ze to co robi to normalność i nie będę sie zachwycal .Poprostu jest ladnie i tak powinno być.

  • Wanda - niezalogowany 2018-12-06 23:04:29

    A mnie cieszy swiąteczny wystrój miasta.Ozdoby piękne! Od razu robi się radośnie. Dlaczego narzekanie?Cała Polska stroi się na Święta, dlaczego nasze miasto ma być gorsze ?

  • gość 2018-12-07 06:52:22

    wciąż pięknieje moje miasto rodzinne

  • gość 2018-12-07 06:57:49

    Wieczne narzekanie...jak by nie bylo dekoracji to bylby lament ze ponuro, jak sa ze prad ciągną ;-( a co do Warszawskiej to ożyłaby gdyby zdecydowali sie otworzyć np. kawiarnię taka urządzoną ze smakiem, z porcelanowymi filiżankami i tortami szwarcwaldzkimi gdzie mozna podelektowac sie w gustownym otoczeniu przy muzyce klasycznej albo otworzyc delikatesy z jakimis niedostepnymi tu specjalami dla wyszukanej klienteli jak np. trufle czy świeże owoce morza. W krajach zachodnich takie deptaki zyją w weekendy do rana, jest muzyka (nie za glosna co prawda aby nie przeszkadzac mieszkancom), są ogrodki kawiarniane, knajpki, puby, male brasseir'e i cala filozofia ;-(

  • gość 2018-12-07 07:06:39

    Wszystko pada tam gdzie ludzie doslownie nie moga wjechac samochodem do sklepu, zrobili sie mega wygodni a potem dziwia sie ze nadwaga, problemy z sercem . Tak to jest jak sie nie chce chodzic tylko wszedzie jeździć tymi dymiącymi rzęchami od Hansa czy innego Helmuta - zreszta wystarczy popatrzec na wozki jak wyjezdzaja z supermarketow-wyladowane chipsami, slodyczami, najtanszym piwskiem i smieciowym zarciem a potem siedzi Janusz z Grazyna i Seba i pakuje bezrefleksyjnie w siebie to wszystko patrzac na discopolo lub inna ludyczną rozrywke dla gawiedzi

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 10:03:00

    Gość powyżej opowiadasz o swoim smutnym zyciu ?Wspolczuje.Ozdoby kolorowy ale czy ladne ?Kwestia gustu.Dla mnie kiczowate.Za poprzedniej władzy tez byly choinki lampki i inne swiecidelka Nawet w PRL sos tam blyszczalo .Skonczmy z zachwytami nad prezydentem bo rozswietlil choinkę .To jego obowiązek i tyle .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 10:15:12

    Ludzie co by nie było zrobione to nic nie pasuje bo to bo tamto bo sramto stuknijcie sie w głowe ozdoby są sliczne a od kadencji młodego ale jak zaradnego prezydenta bardzo dużo sie zmieniło i to na lepsze wiec nie nažekajcie tylko cieszcie sie ze wasze dzieci wnuki mieszkajo w tak rozwijającym sie miescie :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 10:42:07

    A mnie ciekawi tylko jedno......ile kosztował zakup i ile będzie kosztować utrzymanie...może ktoś z redaktorów by o to spytał ? W końcu to za nasze czyli publiczne pieniądze i nie jest to tajemnica..

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:06:54

    Rozwijającym miescie ? To chyba żart Wlasnie o to chodzi ze "ratusz " sie bawi a rozwój miasta daleko za innymi .Swiadczy o tym brak własnych pieniedzy Prezydent tylko bazuje na pieniądzach które otrzymuje od partyjnych kolegów.I to jest niepokojące Ludzie zobaczyli troche swiecidelek i juz zachwyty .

  • gość 2018-12-07 13:00:27

    a ja się pytam po co to wszystko tak ok są święta ktoś powie jak w innych miastach a ja się pytam dlaczego nie ma jak w innych miastach Sylwestra na Prezydenta został wybrany młody człowiek który już pokazał jak prostemu człowiekowi dziękuje nie wiem czy wszyscy zapomnieli,jak został wybrany po raz pierwszy sprowadził najlepsze zespoły chyba nawet Martyniuka a potem każdego roku było coraz gorzej a teraz nie ma nic więc po co te dekoracje OBŁUDA

  • gość 2018-12-07 14:07:55

    wyjazd dla 80 dzieci na kolonie; ok jest to może potrzebne ale czy naprawdę pojadą te najbiedniejsze dzieci; przecież dla takich rodziców wyjazd dziecka to nie tylko opłata za jego pobyt; to też koszty przed wyjazdem np. zakup bielizny, ubrania, środków higienicznych więc ............ i czy naprawdę dzieci mając 2 tygodnie wolnego muszą koniecznie wyjechać, inna sprawa wakacje , lato, 2 miesiące wakacji ; dlatego pytam czy to rzeczywiście jest potrzeba pierwszego rzędu; a jeśli tak to po co te dekoracje

  • gość 2018-12-07 15:34:22

    Smutne jest to ,że w większości miasta polskie wyglądają tak samo można stwierdzić szablon- Gdynia ma identyczną choinkę różni się tylko napisem na stojaku.Czyżby jedna firma produkująca takie ozdoby miała wyłączność na tego typu ozdoby.Jeśli tak to mają szczęście.

  • gość 2018-12-07 20:24:26

    Pięknie wszystko wygląda ale na miśku już połowa lampek nie świeci, ozdoby na latarniach wyglądają "jak by im czegoś braklowało" albo po prostu były źle przechowywane bo mają pourywane światełka

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 12:55:51

    Ślicznie i bardzo świątecznie!Brawo Panie Prezydencie !!!

Dodajesz jako: |

Społeczeństwo, Miasto Ciechanów - więcej informacji