:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

CBŚP zatrzymało w Ciechanowie kolejne osoby [wideo/zdjęcia]

Kolejnych 14 osób, powiązanych z rozbitą w ubiegłym roku grupą „Suchego”, zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. Wśród zatrzymanych są m.in. mieszkańcy Ciechanowa.

We wrześniu 2017 roku CBŚP zatrzymało łącznie 43 osoby, m.in. w Ciechanowie, Pułtusku, Płońsku, Gdyni, Radomiu i Warszawie. Wszyscy to członkowie tzw. grupy "Suchego". Zatrzymani są podejrzani o produkcję, obrót i przemyt środków odurzających oraz substancji psychotropowych, obrót bronią palną, produkcję i rozprowadzanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy, kradzieże luksusowych samochodów oraz inne przestępstwa kryminalne (szerzej na ten temat informowaliśmy TUTAJ). Śledczy nie wykluczali wówczas kolejnych zatrzymań.

W ubiegłym tygodniu CBŚP zatrzymało kolejnych 14 osób. Działania w tym samym czasie przeprowadzono Ciechanowie, Warszawie i Mławie. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do zatrzymań doszło w poniedziałek, 9 kwietnia. W Ciechanowie i okolicach zatrzymano najprawdopodobniej 6 osób. Jeden z podejrzanych wpadł w budynku wielorodzinnym przy ul. Ściegiennego. Kolejny ciechanowianin miał zostać zatrzymany w pociągu Kolei Mazowieckich, relacji Warszawa Gdańska - Ciechanów. Ze względu na dobro śledztwa CBŚP nie potwierdza jednak tych informacji. Wyjaśnia natomiast, że trzech z czternastu zatrzymanych doprowadzono do prokuratury z Aresztów Śledczych i Zakładów Karnych, gdzie odbywają karę pozbawienia wolności w związku z innymi sprawami.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty m.in. kradzieży z włamaniem do domu, placówek handlowych, pomocnictwa przy kradzieży samochodów, handlu bronią palną oraz udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Wobec 8 podejrzanych sąd, na wniosek prokuratury, zastosował tymczasowy areszt, a stosunku do pozostałych - poręczenia majątkowe, dozory policji oraz zakazy opuszczania kraju. Na poczet grożących kar zabezpieczono majątek należący do podejrzanych na łączną kwotę ponad 1,5 mln zł, w tym 420 tys. zł w gotówce.

Obecnie w ramach śledztwa dotyczącego grupy "Suchego" status podejrzanych ma 61 osób, które usłyszały ponad 250 zarzutów. CBŚP dodaje, że sprawa cały czas ma charakter rozwojowy i są możliwe kolejne zatrzymania.

CBŚP zatrzymało w Ciechanowie kolejne osoby [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 10:47:21

    Garbus coś ty najlepszego narobił jaki wstyd ty kłamiesz uzależnienie od zioła i koli ci głowę zepsuło

  • gość 2018-04-16 11:10:36

    A kim jest ten cały mityczny Suchy ???

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 11:51:57

    Suchy co wyjebał wszystkich bez skruchy

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 13:22:49

    I to jest news. Brawo CBŚ. W Ciechu to tylko info o tym, że drogowka złapała na wylotowce dwóch nieszczesnikow na radar

  • CHUJ -W-POLICJE - niezalogowany 2018-04-16 19:24:43

    jEBAĆ TE CBŚ. KONIU TY KURWO SIE ROZJEBAŁEŚ JEBANA PARÓWO TERAZ CIE BEDĄ GWałcic jak psa aż współczuję ci haha. nadra szmata następna poszła tylko patrzeć jak rama pajac krótkiego wzrostu też padnie jak pet wszyscy kurwy kozaki a jak z dupy walą jebańce

  • gość 2018-04-16 19:26:17

    KĘPA ten małolat z hallera też podobno sprzedaje

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 20:02:55

    Dobrze dobrze. Niech się jeszcze wytłumaczą skąd się podorabiali majątków, nie od dziś się niektórzy tym trudnili i nie tylko w tych grupach.Szmygluja od kilkunastu A nawet kilkudziesięciu lat. Kradną itp. Itd. Majątki po kilkaset tys. a moze i miliony A pracuje tylko jedna osoba w rodzinie 4,5 osobowej za najniższą krajową .Teraz pewno będą się tłumaczyć że mama dała albo tata. Ciekawostka jest to że do tej pory nikt tego nie widział.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 20:10:05

    Ha ha nadra z rama kiedyś tacy kumple wozili się betami

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 20:13:33

    Bardzo bym prosil o zachowanie najmniejszej kultury...Efekt koncowy bedzie taki ze na koniec tej "Baśni" najwieksze ciechanowskie gwiazdy zostana celebrytami pod tytulem"Ekipa Strachu"

  • gość 2018-04-16 20:58:04

    Grzywny razy 10 tego co zarobili .i po temacie .Majątki bedą musieli sprzedać i nie wazne skad sie wzieły. I nie na raty tylko w ciągu 7 dni, jak nie to komornik a reszta do odsiadki.

  • gość 2018-04-16 21:16:47

    Widze to inaczej. Jak powychodzą to i tak im nic nie zrobicie bo sie bedziecie bali że na was doniosą ,bedziecie ich omijac szerokim łukiem a oni bedą sobie siedziec razem na piwku i sie z was smiać.

  • gość 2018-04-16 21:27:03

    Idzie Wiosna. Trawa się zieleni. PI//A się czerwieni. UJ stoi jak Sosna. To wtedy właśnie zaczyna się Wiosna.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 22:13:34

    I teraz się okazuja kto kozak kto rozjebunda

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 23:49:15

    Od ramy to kurwy pedały z dala gala frajerze dupy mu chciałeś że strachu dać a teraz się prujesz zakończenie śledztwa pokaże czy ty z dupy Palo nie zajebałem kundlu

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 23:50:59

    Od ramy to kurwy pedały z dala gala frajerze dupy mu chciałeś że strachu dać a teraz się prujesz zakończenie śledztwa pokaże czy ty z dupy Palo nie zajebałem kundlu

  • gość 2018-04-17 07:17:46

    Co by o Gale nie mówić to on jednak nigdy z frajerami nie latał a jakiś czas temu po necie latały fotki Ramy i Wariata z pewnymi trzecioligowymi raperami Kłyzą i Dudkiem rpk a kim jest Wariat to każdy kumaty w Ciechanowie wie i świadczy to o każdym kto się z nim fotografował

  • Jebac niewiedzacych huczacych - niezalogowany 2018-04-17 09:58:12

    Tyle wam pizdy zostało zesrac się w Internecie.wszystko się okaże w praniu kto dał kto nie.jebac internetowe produkty przyjdź kurwo Stara do domu i się zesraj konfidenci internetowi.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 10:03:16

    A rama to i tak rozjebus że starych czasów kto ma wiedzieć ten wie do której 10 kolegów powpierdalał.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 10:40:09

    Nie brońcie galy bo to taka sama palą jak koniu i nadra oczywiście nie latał ciota z nimi tylko dla nich haha to robi wielką różnicę

  • Hahaha - niezalogowany 2018-04-17 10:42:47

    Niczym radzina razem z ramą się w Płońsku na ludzi rozjebali haha

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 11:00:30

    Ty gościu chyba ten gala cały to ci kiedyś z dupy jesień średniowiecza zrobił.zawiik dupe i zamiast rozpierdalac się w necie idź na kpp przynajmniej zarobisz parę złoty parowa co rsmy broni widać konkurentem jebiesz .

  • Ok - niezalogowany 2018-04-17 11:20:10

    To raczej rama się nie pucuje a gałka się przyznała hahaha

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 11:30:06

    Wiesz może do czego i z kim?wie ktoś tu dokładnie?za co i z kim mają zarzuty?Czy tylko pizdy za monitorem wyrównujące rachunki i gadacie bzdury a tak naprawdę nie macie najmniejszego pojęcia

  • gość 2018-04-17 14:39:36

    No proszę "gangster" Nadra okazał się być konfidentem :D kwestią czasu jest kiedy jego ziomuś Rama zacznie pierdzieć bo już kiedyś się rozjebał więc by ratować swoje dupsko oporów raczej mieć nie będzie ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 14:45:48

    Hahhaha jak narazie to koniu wszystkich rucha.. Zwała on na wolnosci areszta pedałów pucha... Kurwa wszyscy jednym hujem robieni !

  • Zwala - niezalogowany 2018-04-17 15:59:41

    Dawno temu konica Nieszczote sprzedała to za kurwę nie dość że siedział to i pobity został przez byka kurwę i gorszą parowe sawisia a szmatę do takiego biznesu dopuścili to mają ahahaha

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 16:04:19

    Biznesu.... Hahhahaha mają ten swój biznes a wy jesteście takie same paly jak oni wszyscy jak macie choć trochę honoru to sie parowy podpisujcie pod komentarzami konfidenci incognito! Jebać

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 16:43:39

    Co wy wiecie!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 16:45:33

    !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 21:17:40

    Sebyla stara rozjebunda i do tego jego braciszki co jeszcze nie siedza a krecą afery Czaro ruro bedziesz dojechany

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 22:14:50

    Czaro ruro bedziesz dojechana... Hahah ja pierdole komedia podpisz sie kurwa jak piszesz taki komentarz no ale nie bo pelno w gaciach... :) śmieszą mnie te komentarze już to jrst nudne...

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 06:26:36

    Tylko czekać jak banan na chuj siądzie jak proces ruszy i będzie trzeba z osiem jebać ale i tak na koniec wszyscy pujda galy pały śladami i się przypucuja i tym samym potwierdza konicy i nadrasi zeznania tak to już jest Gałka jesteś wielka hahaha

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 07:57:29

    Nie tylko oni potwierdzili zeznania! Te przydupasy Grubasa również

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 08:07:50

    Pozdrawiam wszystkich. Janek S

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 08:43:16

    Siemano Sawiś..

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 09:28:08

    Haha śmieszne kurwy jesteście chcielibyście żeby się przyznał i potwierdził zeznania tych 60 bo same kurwy byście się przyznały. Nie znacie cioty sprawy i nie przepalacie że wyszedł za kaucja nie przyznając się i odmawiając zeznan jest na wolce macie ból dupy kurwy. Haha policjanci pierdoleni.jebac te całe towarzystwo z buja wycięte tylko zwykle pały takie rzeczy publicznie wypisują.huj wam w pysk kurwy oczerniaczki

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 09:31:44

    Najsztywmiejszy jest Czarek. On nikogo nie sprzedał ani nie sprzeda nią tak jak cała reszta.

  • gość 2018-04-18 10:23:33

    Nie przyznaje się , odmawia składania wyjaśnień i kaucje dostał hahahahha ktoś ma poczucie humoru albo nie ma pojęcia o tej sprawie .

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 11:02:45

    Wkrótce się wszystko przecież okaże i wtedy zobaczymy kto miał pojęcie o sprawie a kto tylko pierdolił nie mając 100procentowej pewności

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 12:26:26

    Czy ktos wie kiedy ruszaja te sprawy? Chcieliśmy zrobić z nich reportaż. Podobno część spraw przeniesiono do Ciechanowa,A na pewno te od samochodów.

  • gość 2018-04-18 14:26:43

    Jeżeli na Gałę nie było żadnych dowodów a jedynie zeznania Nadry i nie był karany wcześnie za to co Nadra na niego zeznał to jest możliwe że go puścili za kaucją, widać że ci co tak tu się burzą nie znają podstaw prawa. Sam osobiście za nim nie przepadam ale nie ma co oczerniać człowieka na podstawie jakichś domysłów, jedyne co obecnie jest wiadomo w tej sprawie to, to że Nadra i Koniu dają z dupy, o reszcie można tylko gdybać.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 16:37:22

    Gala jeden z nielicznych nie rozjebal się więc nie piscie bzdur na jego temat ,będzie sprawa i wtedy zobaczymy czy będziecie w stanie spojrzeć mu w twarz i go przeprosić bo wasze komentarze są jedynie z nienawiści do niego za co to już sami wiecie . Inkognito każdy może pisać co chce i wymyślać bzdury . Szacunek Piotrek ze zachowales się jak należy

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 16:38:08

    Gala jeden z nielicznych nie rozjebal się więc nie piscie bzdur na jego temat ,będzie sprawa i wtedy zobaczymy czy będziecie w stanie spojrzeć mu w twarz i go przeprosić bo wasze komentarze są jedynie z nienawiści do niego za co to już sami wiecie . Inkognito każdy może pisać co chce i wymyślać bzdury . Szacunek Piotrek ze zachowales się jak należy

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 18:37:21

    A garbus siedzi i rama?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 19:57:57

    Gdzie ramę było stać kaucję i żeby kupić galę i jego kurewska bandę

  • Gołota - niezalogowany 2018-04-18 20:03:45

    No witam cię panie Sawicki co masz do powiedzenia jak dałem papiery na kurwę konia bo mnie sprzedał to co dojebalem je mi z tą drugą kurwa bykiem za cwela i poszedł waszymi śladami nauka nie poszła w las żegnam Jasiu

  • gość 2018-04-18 20:51:52

    Gołota nie skacz, nie skacz bo wyskaczesz...

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 21:36:00

    Gale to frajer z wiezienia, zchowali go do wora i nie grypsowal jeśli ktos nie wie niech sie nie wypowiada

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 22:29:41

    Kociak frajerze nie ma to jak w internecie sie pruc ty kurwo stara kto kogo sprzedal ty pedale .haha

  • Zachód - niezalogowany 2018-04-18 22:30:29

    Sebyl rozjebunda nr1 nadra 2 poczekamy zobaczymy ale te 2 rury pomówiły duuuuzo ludzi czekam az sebyla 60 zagna braci hehee czaro i piotrus majty pewnie pełne

  • Gość - niezalogowany 2018-04-18 23:37:13

    Gala frajer z więzienia to w tych czasach każdy nie grypsuke ale nie sprzedał to więc chłopcze nie pruj się do niego

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 00:19:50

    Nie znacie sprawy ale swoje zdanie macie ,dobrzy jesteście haha

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 00:22:00

    Nie znacie sprawy ale swoje zdanie macie ,dobrzy jesteście haha

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 05:02:09

    Połowa ludzi która tu pisze nie zna sprawy to niech kurwa zamkną mordy. Chłopaki będzie dobrze trzymać się tam...

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 05:27:12

    Kociak Ty Stara kurwo Ty grypsowałes z hujem na migi pedofiu zza komendy sam frajer z więzienia i to kurwo Stara z wyboru.jebac kociaka staro kurwe rozjebunde

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 09:02:42

    Kociak frajer z puchy wypierdolil za granice parówa

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 09:11:59

    Jebac kociaka haha dokladnie jebac alkoholika cwela bezmózga

  • gość 2018-04-19 09:31:13

    Czemu konfidenci wsypujący ludzi z innych miast zawsze muszą być z Ciechanowa? I czemu dopuścili do takich interesów konia skoro wiedzieli że to frajerzyna. przecież wiadomym było że przy pierwsze okazji strzeli z dupy, gdzie ci ludzie mieli rozum, na co oni liczyli?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 10:58:23

    Dokładnie

  • gość 2018-04-19 13:00:42

    Bo Ciechanów to miasto wylęgarnia największej frajerni :)

  • gość 2018-04-19 16:47:43

    i z takimi burakami dziewczyny się zadają ?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 18:25:24

    Jebac Sebyla frajera i nadre!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-19 23:03:34

    Proste jebac konfitury i ich bliskich A tak nawiasem pytajac kto jebie sebyla zone bo juz zdieła ogłoszenie ze zbiornika ze potrzebujaca hahaaaa

  • gość 2018-04-20 11:24:27

    Niech kazdy z was lamusy podpisze swoj wpis a nie napierdalacie na kogos incognito...kazdy kozak w swoim domu..a kto kim jest to kazdy na ciechanowie wie..wiec darujcie sobie chore jazdy bo az zal to czytac ...pozdro

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 20:29:42

    Dokładnie jeszcze sie lamusom nie znudziło pełno w gaciach to sie nie podpisują hahaha no który ma jaja ?? Żaden!

  • Słowik - niezalogowany 2018-04-20 23:44:23

    Cwele jebane jakby każdy miał taki charakter jak ten "małolat z hallera" to nie było by żadnych pomówień!! Ten kto to pisze niech idzie do sałaty wpierdalac makowaca i niech się pruje jak stare prześcieradło.

  • freeze - niezalogowany 2018-04-21 02:02:07

    Gołota? ten pięściarz? Andrzej Gołota?

  • gość 2018-04-21 02:03:56

    Jakiś koleś z Gołotczyzny

  • gość 2018-04-21 02:26:43

    ciekawe czy tego głównego będą przywozić na sprawy, i czy będą w ciechanowie czy w innych miastach.Pewno do ciecha bali się będą go przywieść

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 09:50:58

    A co wy pyty mnie tu mieszanie bezmuzgi jebane kot

  • Kot - niezalogowany 2018-04-21 10:09:46

    No niech się podpiszę tą parową jedną z drugą co się przedstawia świnie kot

  • Kot cwel - niezalogowany 2018-04-21 13:05:55

    Kociak Ty frajerze z puchy z wonosci też

  • js - niezalogowany 2018-04-21 13:22:57

    Zanim dojdzie do tych spraw to upłynie sporo wody,do tej pory CBSP zdąży zapukać jeszcze raz.