:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Budowa nowej Biedronki w pow. ciechanowskim na finiszu. Wkrótce otwarcie (zdjęcia)

Dobiegają końca prace związane z budową marketu "Biedronka", który powstaje w Glinojecku. Sklep ma zostać otwarty jeszcze w tym roku.

Budowa ruszyła pod koniec czerwca tego roku. Obiekt powstaje przy ul. Płockiej, w sąsiedztwie stacji paliw. Obecnie trwają prace związane z wykończeniem budynku oraz zagospodarowaniem terenu wokół.

- Powierzchnia sali sprzedaży wyniesie 750 m kw. Klienci będę mieli do dyspozycji około 50 miejsc postojowych na parkingu przy sklepie, w tym 2 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. W nowym placówce znajdzie zatrudnienie kilkanaście osób. Otwarcie nowego sklepu Biedronka w Glinojecku planujemy jeszcze w tym roku - informuje nasz portal Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Obecnie w Glinojecku działa już jeden market sieci, zlokalizowany również przy ul. Płockiej, ale bliżej centrum miasta. Obiekt ma jednak mniejszą powierzchnię handlową oraz dysponuje skromniejszą liczbą miejsc parkingowych. Nieoficjalnie mówi się, że po otwarciu nowego marketu, Biedronka przy ul. Płockiej 18 przestanie funkcjonować. Informacji tych póki co nie potwierdza spółka Jeronimo Martins. - Ze względów biznesowych nie komunikujemy planów związanych z funkcjonowaniem sklepów naszej sieci - dodają przedstawiciele biura prasowego.

Budowa nowej Biedronki w pow. ciechanowskim na finiszu. Wkrótce otwarcie (zdjęcia) komentarze opinie

  • gość 2017-11-09 18:22:03

    Lepiej nie zamykać a zobaczyć jak będzie szedł biznes

  • gość 2017-11-10 10:50:07

    Ha ha, dobiegają końca ;) Już od września. Tak to jest, kiedy budowy podejmuje się miejscowy burak ze słomą w butach, który nie potrafi nawet dobrej ekipy znaleźć, bo nikt poważny nie chce dla niego pracować. Jeronimo Martins już może się nastawiać na kolejne poprawki

  • gość 2017-11-16 17:39:18

    Budowa Biedronki idzie tak szybko,jak sieć monitoringu w Glinojecku-obie inwestycje oddane planowo - do końca pażdziernika hi hi hi

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inwestycje, Glinojeck - więcej informacji