:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Ballady i romanse Joanny Rawik w Ciechanowie

Kiedy: 2018-02-07 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna PCKiSz

Koncerty, Ballady romanse Joanny Rawik Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza w ramach Artystycznej Środy (7 lutego) na recital „Ballady i romanse” Joanny Rawik oraz promocje jej książki „Po co nam to było”.

Joanna Rawik – znana piosenkarka, matka chrzestna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej „Cała sala śpiewa z nami”, organizowanego od dwóch lat przez PCKiSz w Ciechanowie. Z ojczystej Rumunii przyjechała do Polski jako trzynastolatka. Porzuciła naukę skrzypiec, nie skończyła studiów aktorskich, po dwóch sezonach teatralnych zajęła się wyłącznie estradą. Koncertuje najchętniej w recitalach i monodramach, również z orkiestrami kameralnymi. Piosenka tytułowa książki „Po co nam to było” napisana jest tak, że mogłaby ją śpiewać Edith Piaf. To też pseudonim artystyczny Joanny, która śpiewa podobnym głosem i z podobną wrażliwością. Książkę skomponowała według reguł recitalu. W Ciechanowie wystąpi wraz z Marią Holką (śpiew i piano). 

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 w Kawiarni Artystycznej. Bilety do nabycia w kasie kina "Łydynia" w cenie 25 zł. 

Ballady i romanse Joanny Rawik w Ciechanowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-02 12:01:56

    Czy osoba pisząca powyższą notatkę słyszała kiedykolwiek Edith Piaf? Przecież barwy głosów tych pań są całkiem różne. Więc po co kłamać?

  • gość 2018-02-02 13:24:52

    osoba pisząca ten artykuł nie ma prawa porównywać nikogo ale z czystej arogancji i z chęci zarobienia napisze co kto tylko chce taki poziom intelektualny prezentują zamieszczający tu swoje wpisy bo nie można tych wypocin nazwać artykułem

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl