:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C zamglenie

Andrzejkowy piątek - Klub Stara Leżakownia

ciechanowinaczejpl, Andrzejkowy piątek Stara Leżakownia - zdjęcie, fotografia
 • Oferta Klubu Stara Leżakownia
  Oferta Klubu Stara Leż...
 • Klub Stara Leżakownia
  Klub Stara Leżakownia
 • fot.Łukasz Ozdarski
  fot.Łukasz Ozdarski
 • Oferta Klubu Stara Leżakownia
  Oferta Klubu Stara Leż...
 • Lezakownia
  Lezakownia
  +42

Znajdujący się w Ciechanowie Klub Stara Leżakownia jest skazany na sukces. Miejsce w którym się znajduje to ścisłe centrum naszego miasta. Dodatkowym atutem jest niedawno otwarty ponownie pl.Jana Pawła II, na którym jest dużo miejsca do parkowania, a jego okolice monitorowane.
Chcąc wybrać się do Starej Leżakowni, mamy do dyspozycji komunikację miejską , a także kilkaset metrów od klubu - postój taksówek, w sam raz na bezpieczny powrót z bardzo ciekawej imprezy . Zostając przy ostatnim wątku, do dyspozycji mamy całą gamę produktów Ciechana . Jest to oczywiste za sprawą faktu, że "Leżaki" należą do Marka Jakubiaka , właściciela Browaru Ciechan.


Kiedyś, w tym samym budynku znajdowała się autentyczna leżakownia przeznaczona do przechowywania piwa. W związku z tym wystrój także składa się z prawdziwych, wykorzystywanych w przeszłości, przedmiotów. Buduje to specyficzny klimat. Można odnieść wrażenie, że lokal jest zorganizowany wedle zasad obowiązujących w klubach "z wielkich miast". Ochrona nie jest bardzo liczna, lecz konkretna. Większe ilości swoich ulubionych produktów Ciechana lepiej spożywać w domu, nieodpowiednie zachowanie i próby zepsucia zabawy innym mogą spowodować lekcję życia i szybkie `przyprowadzenie do pionu`.Na dolne poziomy nie musimy brać pieniędzy, możemy je zostawić wraz z ubraniami w szatni. Zakupy robimy za pomocą karty, którą możemy doładować przy wejściu. W ten sposób mamy lepszą kontrolę nad funduszami. Oprócz piwa, dostępne są oczywiście różnego rodzaju przekąski, drinki oraz wina. Po nabyciu niezbędnego ekwipunku, siadamy, a do naszej dyspozycji jest całkiem sporo miejsc. Możemy zdecydować czy bardziej zależy nam na obserwowaniu parkietu i słuchaniu muzyki czy rozmowie ze znajomymi. Do dyspozycji oddano także telewizory wiszące na ścianach.Gdy w Ciechanowie rozpoczyna się cisza nocna, w Klubie Stara Leżakownia parkiet zaczyna się coraz bardziej zapełniać. Po przeprowadzeniu odpowiedniej ilości rozmów, można zaobserwować zmianę miejsc siedzących na stojące, tuż przy parkiecie. Zaraz potem te same osoby tańczą w najlepsze.I jak tu można narzekać na nudę w Ciechanowie? Klub Stara Leżakownia pomieści kilkaset osób, imprezy są cykliczne. Czynne od wtorku do soboty, od 19:00 do ostatniego klienta.


Wtorek - Czynne od 19:00 do ostatniego klienta


Środa - Czynne od 19:00 - 1 litr paliwa = 1 litr piwa


Czwartek - Czynne od 19:00 - Od 20:00 Śpiewajmy Razem - Karaoke


Piątek - Czynne od 19:00 - Od 20:00 Wieczorek Taneczny


Sobota - Czynne od 19:00 - Od 20:00 Wieczorek Taneczny


Jest blisko, dojazd łatwy, obsługa profesjonalna, powrót bezpieczny. Wystarczy spróbować i ruszyć się z domu "Na Leżaki".


Łukasz Ozdarski


Andrzejkowy piątek - Klub Stara Leżakownia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl