:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Andrzej Rzepliński spotkał się z mieszkańcami Ciechanowa [zdjęcia/wideo]

W drugiej połowie marca odbyło się wyjątkowe spotkanie z ciechanowianinem, absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Krasińskiego, profesorem nauk prawnych, prezesem Trybunału Konstytucyjnego w latach 2010 - 2016 - Andrzejem Rzeplińskim. Zapraszamy do obejrzenia całego spotkania powyżej.

Gość Klubu Obywatelskiego w Ciechanowie mówił głównie o samorządności i jej znaczeniu. Już na początku spotkania podkreślał, że "rozwój samorządności w Polsce to sukces, który jest do tej pory obserwowany i z zainteresowaniem, i z sympatią, i z zazdrością u innych - myślę tutaj o państwach naszego regionu od Estonii aż po Bułgarię". Andrzej Rzepliński wskazywał również na zapisy konstytucyjne dotyczące samorządów. Podczas spotkania moderator Klubu Obywatelskiego - Mariusz Stawicki - pytał o opinię na temat zmian w ustawodawstwie, które regulują funkcjonowanie samorządów, między innymi o jednomandatowe okręgi wyborcze.

Zapraszamy do obejrzenia całego zapisu spotkania w formie wideo, a także foto relacji.

Andrzej Rzepliński spotkał się z mieszkańcami Ciechanowa [zdjęcia/wideo] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-08 20:25:02

    autobusami to was na miesięcznice wożą

  • sandacz - niezalogowany 2018-04-08 21:13:42

    rzeplinski wyruchał skorumpowane pisowskie karaluchy

  • gość 2018-04-08 21:49:25

    Ludzie przyszli zapytać ,gdzie w Konstytucji wyczytał ,że istnieje "waloryzacja kwotowa" i jak można na resztę życia okraść emerytów ?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-08 21:55:08

    Rzepliński, na smyczy partii oszustów.

  • gość 2018-04-09 07:04:08

    Nie wiedziałem, że tyle jest młodzieży w naszym mieście :)

  • Gość - niezalogowany 2018-04-09 08:39:36

    Dobrze że pisowskie psy kończą swój żywot.

  • gość 2018-04-09 11:23:18

    i to jest najlepsze miejsce taki skansen dla tych ludzi i niech tam sobie dyskutują do usranej śmierci.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-09 13:36:24

    Same znajome gęby. Czy to spotkanie emerytów, tak macie się dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-09 21:29:04

    Starzy ludzie. Na szczęście kilkanaście lat życia i spotkanie ze Stwórcą. Do młodych prawych i sprawiedliwych należy ten świat!

  • gość 2018-04-10 20:35:31

    Panie rzepliński, uprzejmie melduje, że podczas pańskiej nie obecności, demokracja w Ciechanowie ma się dobrze... Choć ostatnio zajechało komuną.

  • gość 2018-04-12 15:49:25

    Trochę dziwna relacja fotograficzna. Mam wrażenie, że to spotkanie klubu emerytów 65+. Nie widać tu młodych ludzi. Chyba młodych nie interesuje co ma do powiedzenia kontrowersyjna postać jaką jest A. Rzepliński. Skomentuję to przysłowiem chińskim: Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki.

  • tentego - niezalogowany 2018-04-14 23:43:40

    Mam podejrzenia ,że lwia część zebranych to absolwenci socjologii itp którzy przeżywają 3 młodość i zdążyli już się do tej pory nauczyć przykręcać gniazdko jak się wyciągnie ,nie potrzebna pomoc złotej rączki w postaci pana Janka. Nie wiem o czym rozmawiano ale podejrzewam ,że o tym aby pan Janek jak i jemu podobni byli wciąż dyspozycyjni. Osobiście myślę ,że pan Janek i reszta mogła już wiele spraw przemyśleć i sprawa mogła się rypnąć...