:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Alfa Romeo w rowie. Za kierownicą kompletnie pijany 29-latek

Pijani Kierowcy, Romeo rowie kierownicą kompletnie pijany latek - zdjęcie, fotografia

Kolejne obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy na terenie powiatu ciechanowskiego. Tym razem wpadł 29-latek, który jazdę zakończył w rowie. W organizmie miał prawie 3 promile alkoholu.

W ostatnią niedzielę (6 sierpnia) około godz. 12:45 mieszkaniec Mławy poinformował policję, że w Zygmuntowie na terenie gminy Glinojeck zatrzymał pijanego kierowcę. Okazało się, że 29-latek poruszający się Alfa Romeo, podczas włączania się do ruchu na krajowej "siódemce", stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu.

Sprawcą był mieszkaniec gminy Raciąż. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Pożegnał się już z prawem jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Alfa Romeo w rowie. Za kierownicą kompletnie pijany 29-latek komentarze opinie

  • Leon - niezalogowany 2017-08-11 18:43:49

    Zatrzmanie obywatelskie a nie przez policję. Za co oni biorą pieniądze. Psy mają za duże mniemanie o sobie. Niech przestaną szpanować i wezmą się za robotę.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-11 19:32:33

    Leon, jesteś głupi jak but z lewej nogi.

  • Leon - niezalogowany 2017-08-11 22:49:43

    Dzięki psie

Dodajesz jako: Zaloguj się