:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

[AKTUALIZACJA] Zaginęły dwie osoby. Szuka ich policja

Poszukiwani/Zaginieni, [AKTUALIZACJA] Zaginęły osoby Szuka policja - zdjęcie, fotografia

Policjanci poszukują dwójki zaginionych osób. Para po raz ostatni kontaktowała się z rodziną na początku lutego.

Zaginieni to: 21-letnia mieszkanka gm. Naruszewo oraz 35-letni mieszkaniec gm. Baboszewo (powiat płoński). Jak informują funkcjonariusze, oboje po raz ostatni kontaktowali się telefonicznie ze swoimi rodzinami 3 i 4 lutego. Poinformowali bliskich, że znajdują się w Niemczech, nie wskazali jednak dokładnego miejsca pobytu. Do chwili obecnej nie powrócili do swoich miejsc zamieszkania i nawiązali żadnego kontaktu z rodziną.  

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt pod nr tel. 23 662-15-00, 997 lub 112.

AKTUALIZACJA (20 lutego):

Płońska policja zakończyła poszukiwania za 21-letnią  mieszkanką gm. Naruszewo i 35-letnim mieszkańcem gm. Baboszewo z uwagi na ustalenie ich miejsca pobytu na terenie Niemiec.  

[AKTUALIZACJA] Zaginęły dwie osoby. Szuka ich policja komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 18:44:16

    A to nie ci co znalezli ich w utopionych w samochodzie w rowie w holandii? Wiek by sie zgadzał.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 20:49:06

    21 lat i 35? Jakaś para? Duża różnica wieku.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 22:19:34

    To ta dziewczyna, która ostatnio została porwana, gwałcona i miała zostać wywieziona do burdelu do Niemiec.

  • Gusman - niezalogowany 2019-02-11 22:23:26

    Chlopaczka znam i nie dziwię się bo lubił rozerwać się, ale dziewczynę wziął to już lipa. Niech im ziemia lekką będzie. Policja ustala a przecież to rodzina powinna się wyspowiadać i byłoby wszystko jasne a tak to robią szopkę

  • gość 2019-02-13 09:03:07

    Chłopak z Gołotczyzny dawno się znalazł, a tu figuruje. Bijecie pianę dla sensacji, im gorzej- tym lepiej.

  • gość 2019-02-13 13:44:10

    Kiedy i gdzie został znaleziony chłopak z Gołotczyzny? Nie było nigdzie żadnej informacji

  • Gość - niezalogowany 2019-02-13 15:11:23

    Również się chętnie dowiem skąd takie informacje że się znalazl

  • gość 2019-02-14 14:42:23

    Chodzi żywy i zdrowy, ale takiemu, "co chętnie się dowie", bliższych informacji nie udzielę.

  • gość 2019-02-15 09:50:28

    Przecież zaginiony jest z gminy Baboszewo, a nie z Gołotczyzny !!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 15:09:28

    Mały melanżyk i już.(znaleźli się oboje) Policja powinna obciążyć kosztami tą dwójkę i ich rodzinki. Rozrywkowa panna szukająca wrażeń... Brak słów..

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 10:39:52

    Człowieku co ty piszesz o chlopaku z golotczyzny że sie znalazl ?? Skąd masz takie informacje?? Byłem dobrym kolegą jego i nadal jest poszukiwany. Jeżeli masz informacje lub wiesz gdzie jest to powiedz gdzie jest lub skontaktuj sie z policja w Ciechanowie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 11:02:36

    Brzoza sie nie znalazł co ty pie.dolisz ? Dobry kojot,nie wiem na czym latasz ale odstaw to lepiej. Niedlugo bedziesz widzial ufo nad sonskiem hahahahaha

  • gość 2019-02-20 14:50:36

    Nie kontaktuję się z policją.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:12:54

    Przydało by się teraz ściągnąć obydwoje do Polski aby odpowiedzieli za ten cyrk. Ciekawe czy styczniowe zaginięcie owej panienki też nie było cyrkowym występem.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:18:17

    Teraz powinno się ściągnąć obydwoje do Polski aby odpowiedzieli za ten cyrk. Ciekawe czy styczniowe zaginięcie owej panienki też nie było cyrkowym występem.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:18:54

    Teraz powinno się ściągnąć obydwoje do Polski aby odpowiedzieli za ten cyrk. Ciekawe czy styczniowe zaginięcie owej panienki też nie było cyrkowym występem.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:21:21

    Dokładnie.Znam tą panią i rzeczywiście należy do szukających wrażeń ,jak dla mnie to porwanie i zaginięcie(to żart). Takie żarty powinny býć karalne.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:32:49

    Rozrywkowa panna szukająca wrażeń.. Ma wybujałą wyobraźnie i NIC poza tym... Styczeń porwanie,luty zaginięcie ciekawe co teraz wymyśli może Latające UFO... Powinien ktoś w końcu zainteresować się tą rodzinką (teraz znaną też policji) i porządnie ukarać takie wybryki..

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:43:28

    Sory, ale z tego co wiem ta panna nawet zawodówki nie skończyła,nie pracuje tylko chce KARIERĘ w MEDIACH zrobić (Żałosne!!!!!)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:48:31

    I na to idą nasze podatki...ktoś puści się w tango...a że Schengen więc szaleją po Europie....

  • gość 2019-02-20 16:02:42

    Praca zadana policji powinna być oceniona wg kosztorysu i ekstra opłacona.

Dodajesz jako: |

Poszukiwani/Zaginieni, - więcej informacji