:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

AKTUALIZACJA: Wypadek i duży korek na ul. Armii Krajowej [zdjęcia]

11/10/2018 13:54
Wypadki drogowe, AKTUALIZACJA Wypadek duży korek Armii Krajowej [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia

Trzy samochody zderzyły się przed kilkunastoma minutami na ul. Armii Krajowej. Na miejscu trwają działania służb ratunkowych. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnienia w ruchu. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy od naszych Czytelników.

Do zdarzenia doszło dziś (11 października) po godz. 13:00 na pasie ruchu w kierunku ronda na ul. Płońskiej. Z pierwszych informacji uzyskanych ze straży pożarnej wynika, że doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Na miejscu trwają czynności m.in. policji, która na tę chwilę nie udziela w tej sprawie szczegółowych informacji.

Na miejscu występują duże utrudnienia w ruchu. Jak relacjonuje nasz Czytelnik są kierowcy, którzy nie chcąc stać w korkach, skracają sobie drogę przez pas zieleni. Na takie zachowania reaguje policja. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce.

AKTUALIZACJA:

Jak powiedziała nam asp.szt. Bożena Kuklak z KPP Ciechanów, z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym, jadąc od ul. Pułtuskiej w kierunku ul. Płońskiej, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych w pobliżu skrętu w ul. Rzeczkowską, żeby przepuścić pieszego. Wówczas jadący za nim Ford, najprawdopodobniej w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami, uderzył w tył ciężarówki. Kierujący Fordem jednocześnie, chcąc uniknąć zderzenia, zdołał lekko "odbić" w lewo, w wyniku czego doszło też do zderzenia z osobówką jadącą lewym pasem. W wyniku zdarzenia pasażer Forda został przewieziony do szpitala.

AKTUALIZACJA: Wypadek i duży korek na ul. Armii Krajowej [zdjęcia] komentarze opinie

  • gość 2018-10-11 14:10:16

    Jeżdżę tą drogą codziennie. Uważam, że działanie świateł wymaga poprawy. Coś tam nie jest tak jak powinno być. No i jeszcze ważniejsze. Kto wpadł na "genialny" pomysł i sprawiał że rondo kierunku Płońska jest z jednym pasem ruchu? Pierwotnie drogowcy wymalowali logicznie znaki poziome..... tyle, że ktoś tą logikę podważył. Błąd.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 14:24:21

    Widziałem to na żywo i mój Boże straszne

  • Aa - niezalogowany 2018-10-11 14:26:43

    Wypadek nie był na światłach tylko na pasach przy myjni

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 14:34:33

    Najbezpieczniejsza ulica w mieście, strach przechodzić na pasach.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 14:53:57

    A gdzie są te nowe fotoradary tu jast potrzeb ny

  • gość 2018-10-11 15:00:41

    Akurat na tym rondzie policja powinna być zawsze około 7 - 8 rano i około 15 - 16 - jeżdżę tędy codziennie i idioci ( często te same auta) nagminnie jeżdżą z prawego pasa prosto. Ostatnio byłem świadkiem jak debil z wsiowego bmw wymusił pierwszeństwo na poprawnie jadącym od strony ul. Płońskiej i jeszcze kretyn się mądrzył. Ten drugi kierowca musiał być cierpliwym człowiekiem, gdyż ten z bmw uskuteczniał jakieś przygłupie dyskusje. Jeżeli czyta to ten człowiek z bodajże skody octavii - dysponuję nagraniem całej sytuacji z rejestratora samochodowego - chętnie udostępnię. Zresztą czy tak czy inaczej mam zamiar zanieść te nagrania na komendę , a jest co oglądać :)

  • gość 2018-10-11 15:01:36

    kierowca ciężarówki przepuszczał na pasach pieszych i wbił się w niego samochód, który nie hamował.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:14:10

    Tak własnie wychodzi grzebanie w telefonie w trakcie jazdy....

  • gość 2018-10-11 15:19:23

    a gdzie mandat dla kierowcy forda ? o tym nie napisali za jazde na zderzaku jak by wieksza odleglosc zachowal zdarzyl by wychamowac

  • Kierowca forda - niezalogowany 2018-10-11 15:35:21

    Nie siedziałem w telefonie i hamowałem .... nie jechałeś ze mną to sie nie odzywaj ....

  • kierowca ciężarówki - niezalogowany 2018-10-11 15:47:24

    A ile miałeś na liczniku kierowco forda?

  • piter - niezalogowany 2018-10-11 16:00:28

    większość ciechanowiaków niestety nie potrafi jeździć na tej ulicy...ludzie tam jest ograniczenie 50 km/h, to nie autostrada!!! Sam widok jak kierowca na jednym pasie chce przepuścić pieszego, a na drugim pasie nikt sobie z tego nie robi, o zgrozo!!! Albo cwaniaki na rondzie jadące od strony armii krajowej, chcąc ominąć korek na lewym pasie (chcących jechać prosto bądź skręcić w lewo) skręcają w prawo w ulice płońską i wbijają się z powrotem na rondo od strony płońskiej ( bo tam mniejsza kolejka)....gdzie jest policja się pytam? Takie zachowanie to zwykłe buractwo...

  • *** - niezalogowany 2018-10-11 16:05:35

    Żeby nie było to nie ten "kierowca ciężarówki" Dobrze, że nic się poważnego nie stało, a komentarzami "znawców" się nie przejmuj.

  • passat - niezalogowany 2018-10-11 16:22:02

    same janusze i grażyny się tu wypowiadają co wam dadzą te fotoradary imbecyle gość nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał mu w dupsko

  • Kierowca taczki - niezalogowany 2018-10-11 16:29:17

    Akurat leciałem z cementem po chodniku i to był taki huk że aż mi się prawie połowa cementu ulala.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 16:41:32

    Do kierowcy taczki ,masz szczęście że tam nie ma fotoradarów bo byś stracił prawko za przekroczenie prędkości, jakbyś jechał pawidłowo ulałoby się tylko 25 procent ,dla absolwentów Marcinkowskiego ćwiartka

  • do passata - niezalogowany 2018-10-11 17:34:19

    co dadzą radary? Mianowicie to, że jak każdy by jechał 50km/h to zdążyłby wyhamować przed pasami, bo kolejna tragedia związana z potrąceniem pieszych jest kwestią czasu. Na jednym pasie kierowca zatrzymuje się by przepuścić a drugim pasem z ogromną prędkością przejeżdżają auta. A co do januszy i grażyn....spójrz na swój nick, a później oceniaj innych

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 18:05:52

    mnie to okna z futryn powypadały tak zahuczyło panie jeźdzo dziś jak wariaty wyłapać i posadzić wszystkich

  • passat - niezalogowany 2018-10-11 18:08:58

    pasacik dobre autko proszę mnie zostawić w spokoju !!1!

  • Gość8 - niezalogowany 2018-10-11 18:09:37

    Mało brakowało już 2 razy by mnie potrącili na tym przejściu

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 18:28:09

    PREDKOSC ZABIJA!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 18:32:44

    Byłem świadkiem jak ktoś bmw wyprzedzał na wiadukcie ul mleczarska

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 18:43:50

    Niech założą fotoradar i zrobią sygnalizacje a nie.. czas najwyższy zrobić z tym porządek

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 18:50:04

    Jak nie siedziałeś w telefonie i hamowałeś to ile Ty musiałes jechac źeby na ulicy gdzie jest 50km/h wcisnać się tak pod tira. Co by było jakby to było małe auto albo skuter ???

  • Inspektor ruchu - niezalogowany 2018-10-11 19:10:11

    Nie prędkość zabija tylko szybkie jej wytracanie jełopie jeden z drugim !!! Po primo ultimo tam powinny być ze dwie kładki dla pieszych skoro taki strach przechodzić, ale nie bo po co... po schodach trzeba wchodzić, człowiek się zmęczy lepiej światła postawić haha :) Po drugie światła na Armii Krajowej cały czas świecą na czerwono i puszczają przechodniów widmo albo 3 max 5 samochodów z ulicy Ranieckiej, co blokuje ruch na całej Armii Krajowej gdzie około 30-40 aut czeka. Najlepsze jest to co się dzieje za światłami gdzie większość ludzi zjeżdża na lewy pas, bo na rondzie jedzie się prosto z lewego pasa (No ktoś miał dobry pomysł) . Powinno być rondo dwupasmowe lub turbinowe, to ludzie by nie pchali się na lewy pas i nie korkowali całego odcinka przed rondem. Było tam rondo dwupasmowe, ale niestety dla przeciętnego kierowcy z Ciechanowa takie rondo to problem :) NAJLEPIEJ CIECHANOWIAKI ZROBIĆ ODCINEK DROGI JEDNO JEZDNIOWEJ NA ARMII KRAJOWEJ I OGRANICZENIE DO 30 km\h i DWA FOTORADARY BO PIRACI, a w większości sami blokujecie ruch jadąc lewym pasem robiąc wyścig żółwi na prawym 41km/h a na lewym pasie 40km/h, no ludzie opanujcie się. Ładny odcinek drogi, a wy jełopy narzekacie na kierowców... narzekajcie na idiotów którzy to tak rozrysowali. Dziękuje za wypowiedź nie pozdrawiam bando idiotów.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 20:30:01

    Inspektor wstydu sobie oszczędź... Już się nie odzywaj.

  • Hary - niezalogowany 2018-10-11 20:40:15

    Odezwał się jakiś sfrustrowany baran co kupił sobie troszkę lepsze auto od pozostałej części plebsu i się wrukwia że go nie chcą puszczać lewym pasem tylko się musi tłuc w korku z tym całym bydlem i pospolstwem. No bo przecież korek powinien stać na prawym pasie po to by tacy nadludzie jak "Inspektor Rucha" mógł swobodnie dojechać do pracy, z pracy i po pracy na kebaba. Buahahahahahaha!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 20:57:12

    Wszyscy kochamy pis, więc musimy sie pogodzić i dojść do kompromisu. Prezes tego oczekuje

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 21:36:35

    Codziennie przed 8 rano odprowadzam dziecko do żłobka i przechodzę na pasach na ulicy Armii Krajowej bez świateł tuż na przeciwko żłobka. Szczerze, niejednokrotnie doświadczyłam jak jeden samochód się zatrzyma i chce przepuścić, a inne z pasa obok pędzą nie zwracając uwagi ze ktoś chce przejść. Ide z malutkim dzieckiem wiec powinno być bezpiecznie a nie jest. Kładki to chyba najlepsze rozwiązanie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 21:41:31

    Fotoradar i po problemie nawet światel już nie trzeba będzie!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 22:48:51

    To wina Straży Miejskiej bo tam nie stali.Trzeba ich rozwiązać bo nie robią co do nich należy to są nie roby

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 22:53:09

    To ja napisałem to był komentarz prowokacyjny komentarz ale gdyby każdy jeździł przepisowo jak w cywilizowanych krajach to by nie było takich kolizji drogowych a sprawcy takich kolizji drogowych są karani surowo

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 23:45:47

    Czy ktoś wie jaki wynik meczu ?

  • Gość Kierowca taczki - niezalogowany 2018-10-12 04:49:48

    Sprzedam ogumienie do taczki, pełna nalewka, dwa gwoździe papiaki wbite, lekko zachlapana cementem po kolizji.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 07:05:11

    Widać że kierowca taczki to członek Pis. Jest bardzo pragmatyczny kreatywny. My pisowcy musimy trzymać się razem dla dobra partii i prezesa. Musimy wygrać wybory

  • Wkurwiacz Ciechanowiaków - niezalogowany 2018-10-12 07:37:14

    Widac poziom ciechanowskich kierowcow hAHA przypominam że utrudnienie ruchu to też wykroczenie :) Ci co wyzywają a żadnego argumentu nie dali... skąd ta pewność że jeżdżę tylko I wyłącznie lewym pasem? Ahh ta wasza śmieszna mentalność :D nikt z mądrych ludzi co tu komentują nie odniósł się do ronda dwupasmowego ani do kładek bo w sumie to dobre pomysły. światła na Ranieckiej to najmniejszy problem. A wracając do burakowania no tak jak na Ciechanowiaka przystało zobaczy lepsze auto to najlepiej blokować, bo przecież ja nie mogę mieć takiego auta hahaha jesteście Janusze i tyle... i tak szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem żeby na ulicach Ciechanowa jakieś drogie auto się rozwaliło, tylko takie parchy ktore niby przepisowo jezdza. I wyjmijcie kija z tyłka I na trzeźwo pomyślcie.

  • Wkurwiacz Ciechanowiaków - niezalogowany 2018-10-12 07:37:52

    Widac poziom ciechanowskich kierowcow hAHA przypominam że utrudnienie ruchu to też wykroczenie :) Ci co wyzywają a żadnego argumentu nie dali... skąd ta pewność że jeżdżę tylko I wyłącznie lewym pasem? Ahh ta wasza śmieszna mentalność :D nikt z mądrych ludzi co tu komentują nie odniósł się do ronda dwupasmowego ani do kładek bo w sumie to dobre pomysły. światła na Ranieckiej to najmniejszy problem. A wracając do burakowania no tak jak na Ciechanowiaka przystało zobaczy lepsze auto to najlepiej blokować, bo przecież ja nie mogę mieć takiego auta hahaha jesteście Janusze i tyle... i tak szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem żeby na ulicach Ciechanowa jakieś drogie auto się rozwaliło, tylko takie parchy ktore niby przepisowo jezdza. I wyjmijcie kija z tyłka I na trzeźwo pomyślcie.

  • gość 2018-10-12 08:28:28

    JA ci odpowiem co do ronda i kładki. Zauważ wielce oświecony kolego, że nikt ci nie pozwoli w tych czasach wybudować kładki bez windy, bo jak to żeby niepełno dyskryminować, a za kładkę na miarę XXI wieku trzeba zapłacić tyle co za kawał dobrej drogi, więc chętnych nie ma. Z kolei ronda które tak ci się podobały, zostały wybudowane zbyt wąskie i jak ciężarówki na nie wjeżdżały, to spychały inne pojazdy jak naczepa zachodziła (nie wspominając już o dwóch ciężarówkach). No o tym pewnie nie pomyślałeś- co? Z kolei co do samochodów to z czym do ludzi?... Myślisz że ktoś ci uwierzy że ty takim burżujem jesteś? Wiemy wszyscy dobrze, że jesteś typowym Sebikiem z BMW z lat 90tych :) A to że ktoś jadąc z Warszawy zatrzyma sie niezłym autem, w tym twoim Płońsku, czy Mławie, żeby skorzystać z kibla, nie świadczy o tym że jesteście wybrańcami :) No fakt- mudł się zatrzymać np. w Działdowie...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 09:23:54

    No i wylazł z chama krawat

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 09:28:44

    Dlatego napisałem że nie powinno się zwalać winy na kierowców tylko na to kto to rozrysował te rondo. Haha A co do kładek lepiej nie inwestować tylko w krzaczki na rondach i pasach zieleni i koncerty akcentu... a matki z dzieckiem niech nadal się boją przechodzić na pasach. Osobiscie sam gdy widze matke z dzieckiem to sie zatrzymuje a fotoradar nie pomoze kiedy kierowca na drugim pasie sie nie zatrzyma jadąc obojętnie z jaką prędkością. Nadal nie pozdrawiam. Wy to jednak jełopy jesteście konkretni.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 09:33:18

    Jeszcze powiedzcie że światła które tam były kiedyś to gorszy pomysł od tego ronda. No tak lepiej żeby tiry się nie mieściły I były korki hahaha

  • Jeziorko - niezalogowany 2018-10-12 09:58:20

    Jedno z najbardziej niebezpiecznych przejść dla pieszych i obok Kaufland co chwila wypadki ,kolizję. Gdzie są Światła ? Ile osób będzie poszkodowanych na Armii krajowej.

  • gość 2018-10-12 10:05:26

    No lepiej w kładkę, ale za chwilę będzie skowyt że tylko jedna i daleko, albo że czemu tu a nie tam... No i że w mieście nic się nie dzieje, że trawa nie skoszona... Przez drogę da się przejść tylko trzeba myśleć i uważać, a nie żyć jak jakaś ameba, co jej się należy i już. Co do Mławy i Płońska tam też szału nie ma- takie same problemy. No i faktycznie jak jadą z Gdańska do Warszawy to postój na kibelek robią, dlatego czasami coś lepszego przejedzie przez miasto.

  • wszyscy tacy sami . - niezalogowany 2018-10-12 19:58:31

    Krytycy pieprzeni , to że jechał chłopak mający 21 lat to zaraz trzeba obrzucac błotem,bo telefon bo radio bo sramto bo tamto , zauważycie na warunki jakie są , słońce świeci po oczach , więc chwilą po prostu nieuwagi , a jechał przepisowo . Gdyby tak nie było to by się znalazł cały pod ciezarowko , pozdrowienia dla pajacykow krytyków z okien i balkonów

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Miasto Ciechanów - więcej informacji