:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

AKTUALIZACJA: Wypadek przy wiadukcie pod Ciechanowem. Ranna 29-latka była uwięziona w aucie [foto]

Dwa samochody zderzyły się w pobliżu wiaduktu w miejscowości Pawłowo niedaleko Ciechanowa. Na miejscu trwają czynności policji.

Do wypadku doszło dziś (środa, 11 lipca) około godz. 9:00. Jak informuje oficer prasowy KPP Ciechanów w rejonie wiaduktu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, którą już przetransportowano do szpitala.

Policja wykonuje na miejscu czynności. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Więcej na ten temat wkrótce.

AKTUALIZACJA:

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca Citroenem 29-latka z powiatu ciechanowskiego poruszała się w kierunku Ciechanowa. Na łuku drogi kobieta z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z Citroenem Jumperem. Busem kierował 53-latek z Bydgoszczy.

W wypadku ucierpiała kierująca osobówką. Kobieta była zakleszczona w pojeździe. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, żeby ją uwolnić. 29-latka z obrażeniami nogi trafiła do szpitala. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. KPPSP Ciechanów)

 

 


AKTUALIZACJA: Wypadek przy wiadukcie pod Ciechanowem. Ranna 29-latka była uwięziona w aucie [foto] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 10:51:44

    Więcej piszcie. Kto? Jak? Dlaczego? Jakie auta? Gdzie zdjęcia?

  • gość 2018-07-11 11:51:08

    W rejonie wiaduktu xD hehe trochę chyba za daleko żeby było w rejonie wiaduktu

  • gość 2018-07-11 11:57:36

    Gdzie by nie było, czy w rejonie wiaduktu, czy nie, nie widzę w tym nic śmiesznego

  • Pasażerka - niezalogowany 2018-07-11 15:45:20

    Znacie chłopaka który wszedł do samochodu i usztywnił jej kręgosłup? Widziałam też że rozmawiał ją i wspierał psychicznie. Tylko kto to był?

  • gość 2018-07-11 20:30:51

    a słyszałeś o wiadukcie nad torami przed Pawłowem?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 21:48:30

    Jeżeli ktoś tak zrobił i pomógł dziewczynie to wielki szacunek dla ciebie kolego. Można być człowiek choć łatwiej nim nie być. Wiadoma rzecz.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-12 14:44:39

    Na pewno musiała wysłać wiadomość SMS. Telefony komórkowe to przekleństwo, co drugi kierowca rozmawia prowadząc samochód.

  • gość 2018-07-12 20:15:42

    Taka kraksa i tylko obrażenia nogi, miała dziewczyna szczęście.....

  • gość 2018-07-13 08:19:56

    Chyba nie do końca tylko obrażenia nogi. Odkąd weszło RODO nie można pisać o obrażeniach innych niż te widoczne gołym okiem. Znajoma była na miejscu wypadku bo mieszka niedaleko i na pewno nie były to tyko obrażenia nogi, a przynajmniej nie wyglądało to tak dobrze jak jest ujęte w tekście

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 13:18:27

    To moja koleżanka jechała tym autem . Za głupie komentarze dziękujemy.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 14:06:24

    Była strasznie wystraszona. Pytała co z samochodem... Rzecz nabyta. Zapytałem czy ma czucie w nogach. Pozdrawiam, kolega z auta o którym mowa wyżej ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-07-18 20:38:22

    Nadal przebywa w szpitalu. Jej stan jest bardzo poważny.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-24 22:03:24

    To żadna sensacja to wielkie nieszczęście i tragedia dla niej samej i rodziny

  • gość 2018-07-25 08:32:41

    A może ktoś zapyta dlaczego wydarzył się ten wypadek? Gdyby Pani z własnej głupoty nie spowodowało go bo prawdopodobnie pisała sms-a albo szukała telefonu na podłodze samochodu to nie byłoby teraz wielkiego nieszczęścia.... A dlaczego nikt nie komentuje o osobach z busa? A może ich stan też jest bardzo poważny?

  • gość 2018-08-13 14:50:50

    Nie pisała smsa, ani nie szukała telefonu. Jeśli się nie wie to się nie pisze. Osobom z busa nic się nie stało. Najpierw posiadajmy sprawdzone informacje z wiarygodnego źródła, potem piszmy. A jeśli ktoś ma bujną wyobraźnię, to może pora się zabrać za pisanie scenariuszy.