:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

[AKTUALIZACJA] Wasze Info: Pod Ciechanowem zaginął kot. Dla znalazcy przewidziano nagrodę

Prośby i apele, [AKTUALIZACJA] Wasze Ciechanowem zaginął znalazcy przewidziano nagrodę - zdjęcie, fotografia

W ostatnią niedzielę (22 kwietnia) z domu w miejscowości Władysławo pod Ciechanowem uciekł widoczny na zdjęciach kot. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu czworonoga i informują, że znalazca otrzyma nagrodę.

Jest to kot rasy Maine Coon o imieniu "Felek". - Feluś jest szaro-białym, dużym kotem o zielonych oczach. Jest udomowiony, nie jest w stanie poradzić sobie sam na dworze. W domu czeka na niego kochająca rodzina. Jest ulubieńcem dzieci, które bardzo się o niego martwią i tęsknią ... Serdecznie proszę o udostępnienie i przekazanie ogłoszenia jak największej ilości osób. Dla znalazcy gwarantowana nagroda pieniężna - informuje nasza Czytelniczka, która zwróciła się do nas z prośbą o opublikowanie komunikatu. Właścicielka kota sugeruje również, by mieszkańcy okolicznych miejscowości dokładnie sprawdzili swoje posesje, bowiem przestraszony kot mógł schować się w miejscu z pozoru trudno dostępnym.

Wszelkie informacje należy kierować pod nr tel. 601 838 222, 513 800 879 lub 510 706 078.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowała nas Czytelniczka, kot znalazła się w czwartek w godzinach wieczornych. Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili informację i zaangażowali się w poszukiwania Felka.

[AKTUALIZACJA] Wasze Info: Pod Ciechanowem zaginął kot. Dla znalazcy przewidziano nagrodę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl