:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Akcja sterylizacji suczek wiejskich z powiatu ciechanowskiego

Organizacje Pozarządowe, Akcja sterylizacji suczek wiejskich powiatu ciechanowskiego - zdjęcie, fotografia

Ciechanowskie Stowarzyszenie Pies i Spółka prowadzi wiele działań, mających na celu polepszenie losu zwierząt, tych bezdomnych ale i tych właścicielskich. Jednym z takich działań jest akcja sterylizacji wiejskich suczek z terenu powiatu ciechanowskiego. Akcja rozpoczęła się na początku tego roku. W przeciągu kilku miesięcy, dzięki hojności darczyńców, udało się wykastrować 15 suczek.

Akcja sterylizacji suczek wiejskich powiatu ciechanowskiego rozkręca się. Organizatorzy akcji zachęcają do współdziałania. Sterylizacja zapobiega nie tylko uśmiercaniu niechcianych szczeniaków czy nadpopulacji bezdomnych psów, ale także chorobom, jakie towarzyszą nie sterylizowanym suczkom, takim jak ropomacicze czy rak sutka.

Historie wiejskich suczek są do siebie bardzo podobne. Suczka na zdjęciu przez 7 lat rodziła szczeniaki po każdej cieczce (tego, co się z nimi później działo można się tylko domyślać). Wolontariusze ze stowarzyszenia poprawili jej warunki bytowe (dostała nową budę, obrożę, cienki łańcuch i podniesienie świadomości jej właścicieli) oraz zebrali fundusze na sterylizację suczki.

Niestety środki od darczyńców już się skończyły, a pozostały jeszcze faktury do opłacenia. Stowarzyszenie uruchomiło zbiórkę pieniędzy na cel sterylizacji wiejskich suczek i zwraca się do nas wszystkich z apelem POMÓŻ WIEJSKIM SUCZKOM RAZEM Z NAMI!

https://zrzutka.pl/gmdtgm

Informacje na temat działań Stowarzyszenia można znaleźć na fb: Stowarzyszenie Pies i Spółka oraz Powszechna Akcja Sterylizacji Suczek Wiejskich Powiatu Ciechanowskiego.

Akcja sterylizacji suczek wiejskich z powiatu ciechanowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się