:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Akademia Piłkarska Ciechanów wystartowała

20/04/2018 16:20
Piłka Nożna, Akademia Piłkarska Ciechanów wystartowała - zdjęcie, fotografia

Na sportowej mapie Ciechanowa pojawiła się kolejna propozycja dla wszystkich miłośników futbolu. Swoją działalność rozpoczęła bowiem Akademia Piłkarska Ciechanów.

Jej założycielami są Tomasz Pilitowski oraz Paweł Nowotka - trenerzy posiadający licencję UEFA B. Akademia skupi się na szkoleniu dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Nabór już wystartował, a pierwsze zajęcia odbędą się w maju.

- Utworzymy oddzielne grupy dla chłopców oraz udzielną grupę dla dziewcząt. Wszystkie zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu. Dwa razy typowy trening piłkarski oraz dodatkowo jeden trening motoryczny ze specjalistami od przygotowania motorycznego sportowców - informuje nas Tomasz Pilitowski i dodaje, że w zajęciach z najmłodszymi zawodnikami w wieku 4-5 lat będą mogli również uczestniczyć rodzice. - Wzmacnia to więź dziecka z rodzicem, powoduje że dziecko czuje się na zajęciach bezpieczniej i łatwiej angażuje się w trening  oraz daje możliwość rodzicom aby zażyli nieco aktywności ruchowej - wyjaśnia trener z APC.

Podczas zajęć zawodnicy będą szlifować wszystkie elementy piłkarskiego abecadła. Akademia zadba również o trening mentalny, rozwój dzieci poprzez inne dyscypliny sportu a nawet lekcje języka angielskiego. W planach są również obozy sportowe, turnieje czy szkolenia dla rodziców. Szczegółowe informacje i kontakt można znaleźć na facebookowym profilu Akademii Piłkarskiej Ciechanów.

Reklama

Akademia Piłkarska Ciechanów wystartowała komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 17:51:53

    Hahaha,zobacz Mareczku do czego doprowadziłeś,następna akademia,konkurencja dla MKS-u! Swoją drogą przynajmniej w tej akademii będą trenerzy którzy mają pojęcię. Powodzenia Tomek i Paweł

  • Kibic - niezalogowany 2018-04-20 20:12:42

    Pojęcie jak kręcić rodziców na hajs bo nic innego.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 20:28:42

    Jak Mareczek nie płacił to proste że poszli na swoje.Obrońca Pinokia się znalazł!!!

  • kibic - niezalogowany 2018-04-20 20:45:34

    Fajne stroje nike :)Dzieciaki się nie będą wstydzić.Co to jest Rhinos?

  • gość 2018-04-20 21:24:31

    Serio firma na koszulkach jest tak ważna? Poza tym co tu porównywać kupno 20 koszulek NIKE, do ponad 200 koszulek dla wszystkich trenujących w MKS Ciechanów. Jeśli to nie problem to może wyłożysz pieniądze z własnej kieszeni na 250 koszulek NIKE?

  • kibic - niezalogowany 2018-04-20 22:28:47

    Są składki,rodzice chcieli kupić koszulki ale nie prezes sobie ubzdurał nosorożca!!!Komplet nike jest niewiele droższy.Tylko jak się samemu nie ma prezencji i jest gównozjadem to jak tu ubrać dzieci!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 23:39:07

    Jakiś gość strasznie napalony na prezesa Mks, tylko co to ma wspólnego z powstaniem tej akademii, i te zwykle chamstwo w tekstach, poziom komentarzy zero. Internetowi napinacze zza biurka i anonimowego komputera, a może tak pod własnym nazwiskiem skomentuj jeden z drugim dziadem...

  • gość 2018-04-20 23:44:54

    Wszyscy rodzice ktorzy zapisali swoje dzieci do MKSu wiedza co t za gowno..i chetnie przejda do prawdziwego zaangazowanego trenera.Nie chca udostepniac busa na turnieje dla najmlodszych ,wpisowe na turnieje kazali placic z wlasnej kieszeni!! Olimp nastepny... kto zna zlituj sie boze prezesa Gruche ten wie zeby gowno z pod siebie zjadl za pare gr..wspolne treningi 3 rocznikow a trenerzy ...hahaaa

  • gość 2018-04-20 23:46:30

    Teraz jak olimp z mks polacza sily to sie zacznie zlodziejstwo....

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 06:12:35

    Niech działają i łączą grupy na boisku przy zamku.Prezes Nowotka w każdym klubie gdzie chciał pracować jego propozycją była żeby kręcić rodziców i zabierać dzieci z innych klubów.Teraz tak działa na swoim i dzwoni po domach prosząc aby dzieci przyszły do niego.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 07:53:58

    Prezes Nowotka... hahaha Chodzi tylko o wyciagniecie kasy

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 08:05:05

    Brawo, już nawet z Nowotki zrobili domokrążce dzwoniącego po domach. Rodzice dzieci to osoby dorosłe, mające swoje zdanie i zrobią co zechcą bez namawiania. Jeśli w obecnych akademiach jest/było wszystko w porzadku to czego tu się bać i oczerniać innych? Każdy wie jaki stosunek ma prezes MKS-u do dzieci i trenerów ze swojej akademii. Szkoda tylko że ostatnie decyzje są bardzo szkodliwe dla szkółki. Olimp od początku tygodnia gdy pojawiaja się posty APC wstawia post za postem z nowymi ofertami blizniaczo podobnymi do APC. Czyli jednak można? Chyba że są to jak zwykle obietnice bez pokrycia jak to zazwyczaj składa prezes by zamydlić oczy rodzicom i aby kasa się zgadzała. I na koniec: trudno mi uwierzyć w nagłą miłość Olimpu do MKS gdzie wczesniej nawet dzieci były nastawiane przez trenerów przeciwko MKS-owi. Zobaczymy jak długo ona potrwa. A nowej szkółce życzę by nie wchodziła w ich bagienko i syf jakie tworzą od lat i teraz bojąc się nowej konkurencji obrali wspólny front. Róbcie swoje jak potraficie najlepiej a efektami obronicie się sami.

  • Łukasz - niezalogowany 2018-04-21 08:36:32

    Powodzenia chłopaki.Nie dziwie się Tomkowi że zakłada akademię!!!Jest to najlepszy trener grup młodzieżowych w okolicy. Tylko nie idź drogą Olimpu i MKS-u.Zajmij się swoją akademią a nie oczernianiem innych.Twoja dobra,sumienna praca obroni się sama!!!Powodzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 09:56:13

    Tego kto pisze że Prezes nie płacił trenerom proszę o kontakt z trenerami Akademii MKS i dowiedzenia się prawdy bo głupoty piszesz kolega

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 10:06:51

    I Jeszcze jedna skontaktuj się nawet z trenerami Nowej szkółki i dowiedz się prawdy na temat wypłat w Akademii MKS Ciechanów . Dopiero coś pisz .

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 12:46:12

    Który oprócz Nowotki może się pochwalić jakimś osiągnięciem?Który posmakował prawdziwej piłki?Z kogo dzieci mają czerpać przykład?Ze Ździśka,Mycka? Składki są wszędzie i normalne że nikt charytatywnie tego nie robi.Trenerzy muszą mieć jakieś z tego profity.Tak jest i w MKS i Olimpie. Startują od zera,bez oszustwa i pijaństwa. POWODZENIA

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 13:04:00

    Ok.Powiem Ci jak niektórzy trenerzy pobierają wypłaty.Np.Giesek.Ze składek swoich podopiecznych,to co zostanie oddają do klubu.Po prostu nie ma zaufania do Pana prezesa.Jak tego nie zrobią to jest duża szansa że nie otrzymają wypłaty

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 14:26:37

    Oni sie pokloca o kasę w ciagu miesiąca i tyle po akademii jeden wielki zart

  • Tomek Piasecki - niezalogowany 2018-04-21 14:27:58

    Zejdźcie Wszyscy na ziemię co tu się udzielacie bo żal czytać niektóre wypowiedzi na temat Klubu , który tak oczerniacie czy Pawła Nowotki ,expertów jest tu tylu tylko nikt się nie chce ujawnić :) Niech każdy robi swoje i nie wchodzi sobie w drogę a co do trenerów myślę że pozostawię to bez komentarza :) Powodzenia:)

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 14:28:59

    Dwie największe złotówki w mieście

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 14:42:40

    Skąd Ty wiesz jak Pan trener Leszek Gesek pobiera wypłatę bo grubo się mylisz niestety nie masz zielonego pojęcia o tym !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 15:16:55

    A jakie Nowotka ma osiagniecia? Grzanie ławki przez chwile w Jagiellonii ktore mu załatwił trener przechodzac z Otwocka

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 15:57:27

    To i tak dla tych profesjonalistów MKS-u strefa marzeń.Kilka występów zaliczył.Żaden z obecnych kopaczy nie jest w stanie się przebić na poziom drugoligowy.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 16:48:22

    Widzę że znacie Pawła bardzo dobrze i całą jego przygodę, to ile grał, gdzie grał i z kim grał. Doświadcznie czerpał od takich zawodników jak : Tomek Frankowski, Grzegorz Rasiak, Thiago Cionek, Maciek Makuszewski, Tomek Bandrowski. Jako kibic sledziłem cały czas jak mu idzie i kibicowałem bo póki co jako jedyny wychowanek Mksu zadebiutował w ekstraklasie, gdyby nie kontuzja pewnie do dziś by tam był. Zazdrościcie, że chłopak ma pomysł i chce go profesjonalnie realizować. Niech każdy zajmie się sobą i robi to co potrafi najlepiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 18:09:18

    Jebnij się w łeb.Gościu rusza się jak oldboj i w ekstraklasie?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 18:13:23

    Jak jedyny? A Nawotczynski? Ma czym sie pochwalic. A Nowotka w extra klasie to pomylka ktora szybko zostala usunieta.

  • Mama dziecka które lubi grać w - niezalogowany 2018-04-21 18:35:02

    Panowie!!! Naprawdę , czyta Was się z wielkim bólem. Dajcie sobie po razie, albo idzie na piwo i wyjasnijcie sobie co Was boli visa vi (jesli Wasze męstwo na to pozwoli ?!). Bo obrażanie anonimowo w komentarzach nie jest w porządku. Dajecie tej akademi kilka miesięcy, rok i wrócie do dyskusji!!!!! Bo obecne komentarze są na poziomie wróżenia z kart i monitoringu osiedlowego ( nie obrażające starszych Pań plotkujacych na ławeczka).

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 19:45:21

    Przecież nikt nikogo tutaj nie obraził

  • Mama dziecka które lubi grać w - niezalogowany 2018-04-21 20:06:06

    Proszę Pana Gościa - trochę pokory i czytania że zrozumieniem tekstu nikomu nie zaszkodziło. Teksty: cyt. " jej.... się w łeb ....:.itd, wyliczanie komuś większych czy mniejszych osiągnięć życiowych w celu upokorzenia, czy nazwanie tzn "złotówami" jest poniżej poziomu dyskusji o szkoleniu dzieci i tu nie chodzi czy to są zajęcia piłkarskie, angielski czy inne. Widać że komuś ewidentnie nie na rękę jest ta akademia. Ale nie wiem czy wiecie że sami nakrecacie im rozgłos.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 20:09:00

    Mareczku zapomniałeś jak Grucha Ci wryj pluł? Teraz udajesz że deszcz pada?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:09:01

    Trener Nowotka to najleprzy trener w Ciechanowie wiem co mówię muj chłopak chodzi do niego od ponat roku na treningi i niema porownania co do trenerów z Mksu i Olimpu a teraz będzie chodził do tej Akademi bo to będzie najleprza w Ciechanowie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:20:05

    Akurat Pawel Nowicka jest trenerem w Akademii MKS pomysł jak coś napiszesz

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:22:03

    Miało być Nowotka

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:27:28

    Marek Ty wiesz co to honor?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:30:29

    Bo jeśli "twuj chopak " Twój chłopak chodzi do Pawła na treningi to znaczy ze chodzi do MKS a nie do Pawła .

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:32:53

    Wiem że jest i jest najleprzy

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:37:22

    Chodzi do mksu ale do Akademi techniki Pawla Nowtki też i wiem że niema porównania do treningów w mks

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:37:50

    Kto jest najlepszy?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:38:13

    Kto jest najlepszy?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:39:37

    Nowotka najleprzy trener

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:43:09

    Zaprzeczas sobie gościu bo jeśli Paweł Nowotka jest najlepszy A trenuje w Akademii MKS to co to znaczy że nie ma porównania znaczy jedno ze MKS się opierdala U siebie robi lepiej tak ?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:48:12

    To w takim w takim wypadku zarząd już dawno powinien mu podziękować jak tak jest .To znaczy ze dba o swoje interesy tulko tak to zrozumiałem .Pomysł zanim coś napiszesz !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 21:50:00

    Gościu niema porównania co do reszty trenerów a 11 roczniku też robi dobro robote szkoda tylko że do końca miesiąca a ty pewnie nieznasz się na piłce ni nigdy nie widziałeś jak pracuję z dziecjakami więc się nie wypowiadaj

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 22:09:09

    Jaki zarząd?Tych dwóch grubasów bez honoru?Zeszmaciliście się decyzją odnośne współpracy z Gruchą!Ten Jerry to samo!A Grucha i tak was wyrucha!Prawdziwi kibice nigdy wam tego nie zapomną!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 22:14:05

    Zarząd w kamizelkach PKP

  • Artur Kaczyński - niezalogowany 2018-04-21 23:11:26

    Jeśli ty uważasz że ja nie mam honoru to zapraszam na szczerą rozmowę do klubu i się pokaż kto jesteś !!!!

  • Artur Kaczyński - niezalogowany 2018-04-21 23:11:43

    Jeśli ty uważasz że ja nie mam honoru to zapraszam na szczerą rozmowę do klubu i się pokaż kto jesteś !!!!

  • Artur Kaczyński - niezalogowany 2018-04-21 23:24:48

    Zapraszam Pana który mówi ze ja się zeszmacilem Powiem może brzydko pisać każdy umie pod nikiem gość także zapraszam do klubu ja się nie boję spotkania z Panem ale nie pozwolę na takie głupie zachowanie !!!

  • Artur Kaczyński - niezalogowany 2018-04-21 23:30:13

    Jeszcze raz powtorze zapraszam ale wiem że to nie jest tak łatwo , łatwo jest pisać .I obrażać !!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 23:45:44

    Przestań się pogrążać.Najpierw chciałeś z Balickim pogonić Łebkowskiego z klubu.To był wróg numer 1,numer 2 Grucha.Później chciałeś pogonić Balickiego jak już się skumałeś z Łebkowskim.Teraz przyjaźń z Gruchą.To jest Twoja wiarygodność.A Łebkowski to już nie wie kogo się złapać-ogłupiał :)Prezydent był,nie było,znów jest,teraz mu je z ręki.Jak w Modzie na Sukces.Pogubiliście się.Amen

  • Artur Kaczyński - niezalogowany 2018-04-21 23:52:56

    Ja piszę normalnie A Ty się krujesz . Otwórz karty i dawaj .

  • Artur Kaczyński - niezalogowany 2018-04-21 23:59:26

    Zapraszam na rozmowę i ja jeszcze nie jestem Pana kolega żeby po imieniu do mnie pisać .Ale mam nadzieję ze Pan będzie miał kiedyś odwagę i powiedzieć mi te kłamstwa w oczy .

  • Gość - niezalogowany 2018-04-22 00:08:44

    Przepraszam Przestanie się Pan pogrążać.Najpierw chciał Pan z Panem Balickim pogonić Pana Łebkowskiego z klubu.To był wróg numer 1,numer 2 Pan Gruszczyński.Później chciał Pan pogonić Pana Balickiego jak już się skumał Pan z Panen Łebkowskim.Teraz przyjaźń z Panem Gruszczyńskim.To jest Pana wiarygodność.A Pan Łebkowski to już nie wie kogo się złapać-ogłupiał :)Prezydent był,nie było,znów jest,teraz mu je z ręki.Jak w Modzie na Sukces.Pogubiliście się jako Klub.Amen Dobranoc :)

  • Artur Kaczyński - niezalogowany 2018-04-22 00:12:32

    Jeszcze raz proszę Pana o odwagę i zapraszam na rozmowę .

  • Gość - niezalogowany 2018-04-22 08:18:22

    Grał syn w Olimpie - 3 roczniki w jednej grupie, tylko chapanie kasy, Mks - nie mam większych zastrzeżeń Ale np. Karta motywacyjny została zbierana całą i ????...... I nie ma pieniędzy na upominek. Spróbuję w 3 szkółce....

  • gość 2018-04-24 23:09:45

    Co wy piszecie za pierdoły.Trzeba jasno powiedzieć,że coach nowotka nie osiągnął nic jako trener.Coach Pilitowski trzy roczniki w MKS i dwa rozwalone 2000 się rozpadł a 2002,który był najlepszy za kadencji trenera Mazurkiewicza po przejęciu przez Pana Pilitowskiego wylądował w okręgówce i słabo sobie radzi.Więc nie za mocna ta kadra trenerska.Pozdrowienia dla znających się na piłce.

  • gość 2018-04-25 10:50:00

    a od kiedy to Olimp z MKS-em zaczęli pałać do siebie sympatią. I w MKS i w Olimpie liczy się tylko kasa. W Olimpie dwudziestu chłopców w grupie i tylko jeden trener który ich nieogrania.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-25 14:51:01

    To który coach coś osiągnął?Mazurkiewicz?A może Myc?Czy Sadowski? Tak naprawdę to jest ich początek kariery trenerskiej i tak jak każdemu trzeba dać szansę.Rocznik 2000 się rozpadł bo niestety pseudozawodnicy nie mieli podejścia(Otłowski i spółka)Imprezy są dla nich ważniejsze Jeśli chodzi o 2002 Ci co mieli ambicje się rozwijać poszli do innych,lepszych klubów(Kwiatkowski,Chocholski,Sańko,Kowalik) Z kogo mają brać przykład?Z Załęskiego?Z Tosika? Taka jest niestety kolej rzeczy,chcą się rozwijać idą w świat.Oby im się udało,obyśmy za kilka lat mogli być z nich dumni.Oby w przyszłości klub zgarnął jakiś procent za wychowanie w przypadku jakiegoś wielkiego transferu!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-25 14:59:13

    Odpowiedź jest prosta.Pan Prezes MKS-u i Pan Prezes Olimpu obsrali zbroję bo otworzyła się nowa szkółka.Dla nich nie jest ważne że pluli sobie w ryj,wybaczą sobie wszystko!Bo dla liczy się kasa!I to jest Panie Arturze brak honoru!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-26 08:07:27

    Nowotka bez szkoły i ma wychowywać dzieci to sorry ale nie te czasy.W zbroję to niech walą Pilitowski i Nowotka bo to jest dopiero gość bez honoru.Kapitan MKS Ciechanów co podpierzał dzieciaków dla kasy do siebie.A Pan Pilitowski trener wyuczony z książki bez gry w piłkę na żadnym poziomie.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-26 09:41:58

    To który z trenerów grał na jakimś poziomie?Myc?Sadowski?Mazurkiewicz?Szmitt? Piszę wszystkich razem bo teraz jesteście wielka rodzina a jeszcze miesiąc temu napierdalaliście na siebie Myślisz że do Przasnysza nie chce wyciągnąć zawodników?Też sra we własne gniazdo Mieliście trenera ligowca,któremu prezes obiecywał złote góry.I na koniec go wydymał. Zaczynają od zera a Wy tzn.MKS I Olimp jesteście upaprani we własnym gównie od dawna!!!Mało tego napierdalaliście na siebie przed cały czas a teraz miłość? Czemu prezes opierdolił swoich zawodników za polubienia na fb nowej akademii? Bo jest obsrany!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-26 09:52:04

    A Nowotka UEFA B ma to musi mieć maturę czyli szkołę ma!Taki jest wymóg PZPN

  • Gość - niezalogowany 2018-04-26 12:01:00

    Uwaga uwaga,Pan Daniel Fachowiec Suchoparski robi kurs UEFA B.To kim on wcześniej był?Opiekunem nie trenerem.Mycek,Szmitek a Wy jakie macie papiery?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-26 22:55:55

    Czy ma szkołę to się jeszcze okaże a uprawnienia Pan Nowotka robił w Ciechanowie więc pewnie po układzie i na pewne sprawy przymknęli pewni ludzie sprawę