:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Akademia Niepodległości w Ciechanowie

Kiedy: 2018-02-22 , godzina: 17:00 | Gdzie: Budynek Ekspozycyjny przy ul.Warszawskiej 61 w Ciechanowie

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Warszawie zapraszają w czwartek 22 lutego o godzinie 17:00 do Budynku Ekspozycyjnego przy ul. Warszawskiej 61 na inaugurację Akademii Niepodległości w Ciechanowie, oraz na wykład pt:”Socjalistyczna Irredenta – Walka Józefa Piłsudskiego o niepodległość w latach 1904-1908″. Wykład wygłosi dr hab. Piotr Szlanta.

Instytut Pamięci Narodowej z okazji 100-lecia odzyskania przez Rzeczpospolitą Polską niepodległości rozpoczął w całej Polsce cykl wykładów pod nazwą „Akademia Niepodległości”. Jest to ogólnopolski 4-letni projekt IPN. Comiesięczne spotkania, które ukazują drogę do niepodległości, budowę nowej państwowości i bilans dwudziestolecia. Wykłady poszerzone są o wątek lokalnych wydarzeń zawierają wiedzę historyczną i prezentują godne do naśladowania postawy patriotyczne.

PATRONAT NARODOWY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY W STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

 

Akademia Niepodległości w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl