:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C zamglenie

Akademia Małych Odkrywców

Edukacja, Akademia Małych Odkrywców - zdjęcie, fotografia

We wrześniu 2011r w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza 5 powstało Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców”

Jest to nietypowe przedszkole z bardzo ciekawą ofertą programową i rodzinną atmosferą. Dajemy dzieciom możliwość rozwoju w różnych dziedzinach artystycznych takich jak: taniec, nauka gry na instrumentach,  zajęcia teatralne i plastyczne.
Dlaczego artystyczno teatralne?

Specjaliści podkreślają szczególną rolę muzyki, tańca i teatru w rozwoju dziecka. Zwracają uwagę na to, że dziecko jako istota nienaruszona, pozbawiona nawyków przyjmuje muzykę instynktownie, bez zahamowań  i dzięki temu wzbogaca swój świat o nowe odczucia. Muzyka pozwala dziecku zauważyć  i rozpoznać piękno,  harmonię, oraz radość. Wprowadzenie dzieci w świat sztuki poprzez zabawy teatralne przynosi im wiele korzyści, rozwija wyobraźnię, doskonali mowę, która staje się wyrazista i melodyjna, sprzyja umuzykalnieniu, rozwija płynność ruchów oraz zwiększa poczucie własnej wartości. Jest również okazją do wspaniałej zabawy, dającej wiele satysfakcji.

  

 

Przedszkolaki Akademii pozostają pod troskliwą opieką wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli wychowania przedszkolnego. Podopieczni mają do swojej dyspozycji pełną zabawek kolorową salę spełniającą normy MEN, sale wyposażone są w instrumenty muzyczne, oraz rekwizyty potrzebne do prowadzenia zajęć teatralnych, plac zabaw. Poza realizacją stałego programu wychowania przedszkolnego  w życiu placówki nie zabraknie wizyt ciekawych gości oraz wspólnych wycieczek do teatru. Przedszkolnym debiutantom Akademia proponuje udział w zajęciach adaptacyjnych. Po wcześniejszym uzgodnieniu zapraszamy maluchy do odwiedzin, które pomogą oswoić się z grupą rówieśniczą i rozłąką z rodzicami.

  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców chcących wcześniej wrócić do pracy po urlopie wychowawczym przyjmujemy dzieci już od 2,5 roku. Kolejnym udogodnieniem dla zapracowanych rodziców są długie godziny otwarcia – od 7:00 do 18:00 oraz „Soboty z Akademią”, czyli sobotnia Opieka nad maluchami, których mama i tata mogą w tym czasie swobodnie zrobić zakupy.

  

Akademia Małych Odkrywców to nowoczesne przedszkole, które wychodzi naprzeciw potrzebom rozwojowym dzieci i oczekiwaniom ich rodziców.

Mamy nadzieję, że dzięki kameralnej atmosferze i zaangażowaniu wychowawców będziemy odkrywać talenty w naszych podopiecznych – a nagrodą dla nas będzie uśmiech na ich buźkach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Akademii Małych Odkrywców: www.amoprzedszkole.pl

 

Akademia Małych Odkrywców komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl