:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

50 mandatów podczas działań NURD ciechanowskiej policji

Działania Prewencyjne, mandatów podczas działań ciechanowskiej policji - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Ciechanowa przeprowadzili kolejne działania pod nazwą "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego", których celem jest przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa pieszych oraz rowerzystów. Efekt jednodniowej akcji to 50 wystawionych mandatów.

Działania były prowadzone w ubiegły piątek (8 września) na terenie całego powiatu ciechanowskiego. W ich trakcie mundurowi skupiali się głównie na egzekwowaniu stosowania się uczestników ruchu drogowego, do przepisów dotyczących relacji kierujący - pieszy - rowerzysta.

W sumie funkcjonariusze ukarali mandatami 50 osób. W 32 przypadkach przepisy przekroczyli kierowcy samochodów, 13 mandatów wręczono pieszym, a 5 - rowerzystom. W przypadku pieszych najczęstszym przewinieniem było przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Z kolei rowerzyści posiadali niesprawne bądź nieprawidłowe oświetlenie a także przejeżdżali przez przejścia dla pieszych.

Podobne działania będą przez policję regularnie powtarzane.

50 mandatów podczas działań NURD ciechanowskiej policji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl