:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

48-godzinne bieganie po pętli. Przed nami II Ciechanowska Sztafeta Charytatywna

Kiedy: 2018-05-18 , godzina: 18:00 | Gdzie: parking przy ul. Armii Krajowej 24/pętla miejska

Bieganie, godzinne bieganie pętli Przed Ciechanowska Sztafeta Charytatywna - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Ciechanowa po raz kolejny połączą sport z pomocą dla drugiego człowieka. Już w najbliższy piątek (18 maja) wystartuje II Ciechanowska Sztafeta Charytatywna, której celem będzie pomoc dla 7-letniej Wiktorii Orysiak.

Dziewczynka jest dzieckiem leżącym, które wymaga stałej opieki i długotrwałej rehabilitacji. Żeby pomóc jej w codziennej walce o zdrowie, ciechanowianie wystartują w 48-godzinnym biegu. Sponsor zapłaci za każdy przebiegnięty kilometr każdego z uczestników, a wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane właśnie na leczenie Wiktorii.

Zawodnicy będą biec wzdłuż pętli miejskiej - jedno okrążenie liczy ok. 12 km. Biuro biegu oraz strefa zmian będą usytuowane na parkingu przy markecie Carrefour na ul. Armii Krajowej 24. Bieg wystartuje w piątek o godz. 18:00 i potrwa do niedzieli (20 maja) do godz. 18:00. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy. Zapisy są prowadzone TUTAJ.

II Ciechanowską Sztafetę Charytatywną organizuje stowarzyszenie Mazovia ProActiv. Relację z pierwszej edycji wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

48-godzinne bieganie po pętli. Przed nami II Ciechanowska Sztafeta Charytatywna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl