:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

34-letni wandal uszkodził w Ciechanowie sześć samochodów

Kronika kryminalna, letni wandal uszkodził Ciechanowie sześć samochodów - zdjęcie, fotografia

Sąd zdecyduje o dalszym losie mieszkańca Ciechanowa, który uszkodził sześć zaparkowanych aut. Mężczyzna szczególnie upodobał sobie wycieraczki, które obrywał.

W ostatnią sobotę (7 października) około godz. 22:45 na ul. Witosa jedna z mieszkanek zauważyła mężczyznę, który oberwał przednie wycieraczki w zaparkowanym Oplu, po czym poszedł w kierunku ul. Wojska Polskiego. Kobieta udała się za wandalem, jednocześnie o wszystkim powiadamiając policję. Przekazała mundurowym informację, że mężczyzna wszedł do jednego z domów jednorodzinnych.

Na miejscu ustalono, że uszkodzonych zostało w sumie sześć aut, zaparkowanych przy ul. Witosa. We wszystkich przypadkach doszło do uszkodzenia wycieraczek. Sprawcą okazał się 34-letni mieszkaniec Ciechanowa.

Ostatecznie wniosek o ściganie sprawcy złożyli właściciele pięciu pojazdów. W sumie straty oszacowali na 760 zł. Tym samym mieszkaniec Ciechanowa odpowie teraz przed sądem. Za to wykroczenie grozi mu areszt, kara ograniczenia wolności lub grzywny. Sąd może również orzec obowiązek zapłaty równowartości wyrządzonej szkody lub przywrócenia do stanu poprzedniego.

34-letni wandal uszkodził w Ciechanowie sześć samochodów komentarze opinie

  • gość 2017-10-12 22:06:25

    Zutylizować debila !

  • Gośc - niezalogowany 2017-10-14 12:02:26

    Szkoda ze nie dodali ze nie byl sam...

Dodajesz jako: Zaloguj się