:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

30-latek z Ciechanowa dwukrotnie okradł ten sam sklep. Wpadł za trzecim razem

Sprawy kryminale , latek Ciechanowa dwukrotnie okradł sklep Wpadł trzecim razem - zdjęcie, fotografia

Do 5 lat więzienia grozi mieszkańcowi Ciechanowa, który dokonał dwóch kradzieży w tym samym sklepie. Został zatrzymany, gdy wrócił na miejsce zdarzenia.

W ubiegłym tygodniu 30-latek tego samego dnia dwukrotnie okradł jeden ze sklepów przy ul. Sienkiewicza. Za każdym razem wynosił z niego po dwa tablety. Ich wartość łącznie oszacowano na ok. 1,5 tysiąca złotych. Mieszkaniec Ciechanowa został zatrzymany dwa dni później, gdy powrócił do sklepu. Wówczas rozpoznał go pracownik ochrony i wezwał policję.

W momencie zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie. W miejscu jego zamieszkania mundurowi znaleźli skradziony towar. Obywatel Ukrainy, będący mieszkańcem Ciechanowa, usłyszał już dwa zarzuty kradzieży. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawiania wolności.

30-latek z Ciechanowa dwukrotnie okradł ten sam sklep. Wpadł za trzecim razem komentarze opinie

  • gość 2018-05-23 16:00:52

    Dajcie jego wyrazne foto, gratis.

  • gość 2018-05-24 08:41:36

    No nie patologia w czystej postaci. Do roboty nie chce się wziąć i lepsze łatwe pieniążki. Co z tymi ludźmi się dzieje? Nic dobrego na tym portalu się nie można dowiedzieć. Wczoraj dowiadujemy się o 20 letnim gnojku który potrącił rowerzystę i ucieka to chyba nie jest normalne i o bydlaku który znęca się nad żoną. Kurna czy to brak wychowania czy tak szerzy się cwaniactwo i znieczulica?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl