:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

29-latek chciał popełnić samobójstwo. Zamknął się w aucie i odkręcił gaz

Kronika kryminalna, latek chciał popełnić samobójstwo Zamknął aucie odkręcił - zdjęcie, fotografia

Policjanci uratowali 29-latka, który usiłował popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili wydostali nieprzytomnego mężczyznę z auta, w którym odkręcił gaz.

Kilka dni temu do policji wpłynęło zgłoszenie o podejrzanym samochodzie, który stoi na polu porzeczek. Wszystko działo się w miejscowości Raźniewo w powiecie płońskim (ok. 30 km od Ciechanowa). Mundurowi po dotarciu na miejsce, podchodząc do osobowej Skody, wyczuli zapach gazu. Auto miało włączony silnik, ale było zamknięte od środka. Na miejscu kierowcy znajdował się nieprzytomny mężczyzna. Z kolei na tylnym siedzeniu leżała odkręcona, 11 kg butla z gazem.

Mundurowi zdołali dostać się do auta, po czym natychmiast zakręcili butlę i wynieśli ją na zewnątrz. Udzielili też pomocy mężczyźnie, który po chwili zaczął odzyskiwać przytomność. Desperatem okazał się 29-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.


29-latek chciał popełnić samobójstwo. Zamknął się w aucie i odkręcił gaz komentarze opinie

  • gość 2018-06-13 20:27:02

    Ciekawe czy teraz ktoś mu pomoże ?

  • Dazyliusz - niezalogowany 2018-06-14 07:27:58

    Jeżeli wylądował w Ciechanowskim szpitalu to trafił z deszczu pod rynnę. No ale przynajmniej nie ma powodu do smutki. Co się odwlecze to nie uciecze:P

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl