:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

27. finał WOŚP. W Ciechanowie będzie się działo! [program wydarzeń]

Organizacje Pozarządowe, finał WOŚP Ciechanowie będzie działo! [program wydarzeń] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
STY 13
Ciechanów godz: 10:00

Jak co roku Ciechanów aktywnie włącza się w granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 27 finałowi towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji. W niedzielę (13 stycznia) na ulicach miasta i okolic kwestować będzie ponad 300 wolontariuszy.

Pierwsze wydarzenie zaplanowano już dziś (11 stycznia). O godz. 20:00 w pubie Gżech odbędzie się WOŚP-owe karaoke. Ciąg dalszy atrakcji zaplanowano na weekend. W sobotę (12 stycznia) przez cały dzień w MMG Centers we Władysławowie będzie można spotkać motocyklistów z klubu Ole Karter FG. Z kolei w CH Mrówka o godz. 11:00 rozpocznie się turniej organizowany przez Szachy Ciechanów, któremu towarzyszyć będą też licytacje. Z kolei o godz. 14:00, również w Mrówce, odbędzie się bicie rekordu w kręceniu bączkiem.

Najwięcej wydarzeń odbędzie się oczywiście w dniu wielkiego finału, czyli w niedzielę (13 stycznia). Już o godz. 10:00 na ul. Warszawskiej wystartuje kolejny bieg „Policz się z cukrzycą”. Biuro zawodów, start i meta zlokalizowane będą przy fontannie. Zapisy będą prowadzone od godz. 9:00. W godzinach od 10:00 do 14:00 można wybrać się do Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie, gdzie w ramach „Białej niedzieli” wykonywane będą badania poziomu cukru, ciśnienia, EKG, spirometria oraz echo serca dla dzieci. Od godz. 10:00 na Placu Jana Pawła II otwarte zostanie „Miasteczko WOŚP”. Odbędzie się tam m.in. pokaz pojazdów militarnych, pojawi się sklepik „Mydło-Powidło” w którym ceny ustalają kupujący i zapłatę wrzucają do puszki wolontariusza. nie zabraknie różnego rodzaju animacji, grochówki z kuchni polowej, zorganizowana zostanie też akcja „Bądź bezpieczny na drodze". Będzie się działo również na kąpielisku Krubin, gdzie w godz. od 11:00 do 13:00 zaplanowano „Letnią zadymę w środku zimy” i morsowanie.

Koncert finałowy rozpocznie się o godz. 14:30 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kraszewskiego 8. Wystąpią m.in. dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Ciechanowie, odbędzie się koncert "Junior", na scenie pojawią się też Maja Fijałkowska, „DĘBUŚ” Damian Demby, Krzysztof „KŁYZA” Łapieniecki, SEXBOMBA oraz SUCZYSTY. Na godz. 19:20 zaplanowano główne licytacje, a o godz. 20:30 odbędzie się symboliczne "Światełko do nieba" w postaci występu Teatru Ognia MAORI.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń dostępne są na facebookowym profilu Ciechanowski Sztab WOŚP.

Dodajmy, że 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” dla dzieci małych i bez focha. Pieniądze zbierane będą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Reklama

27. finał WOŚP. W Ciechanowie będzie się działo! [program wydarzeń] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 13:59:47

    Caritas Polska pomaga całym rokiem. To prawdziwa orkiestra.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 14:00:20

    Ale pisiorom i klechom będzie grdul chodził. Dobrze im tak

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 14:01:53

    To ksiądz napisał że Caritas pomaga cały rok

  • Leon - niezalogowany 2019-01-11 14:12:43

    Tego dnia prezesa szlak trafia nie mówiąc o biskupach.

  • gość 2019-01-11 14:53:34

    Komu pomógł Caritas? Szczególnie ciechanowski. Proszę się zgłaszać.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 15:15:45

    Mnie Owsiak pomógł. Straciłam dziewictwo pod namiotem na przystanku hooystop.

  • gość 2019-01-11 16:03:25

    Każda akcja pomagania bliźniemu jest godna pochwały. Szkoda, że połowa zebranej przez dzieciaki kasy przechwyci po raz 27 Owsiak i jego rodzinny biznes. Gdyby Owsiak robiłby to z potrzeby serca sprzętu byłoby więcej i wysiłek dzieciaków przyniósłby więcej owoców.

  • gość 2019-01-11 16:08:52

    Rok ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych - taki wyrok usłyszał ksiądz Jerzy Z., były dyrektor płockiego Caritas. https://portalplock.pl/pl/11_wiadomosci/7112_afera_z_caritas_wyrok_dla_ksiedza_dyrektora.html#

  • gość 2019-01-11 16:11:26

    Na 1 rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata oraz grzywnę w wysokości 1,5 tys. zł skazał sąd byłą pracownicę zamojskiej Caritas za kradzież prawie 7 tys. zł. Oskarżona, która dobrowolnie poddała się karze, ma dodatkowo naprawić wyrządzoną szkodę. https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/8019,zamosc-pracownica-caritas-podkradala-gotowke

  • gość 2019-01-11 16:13:24

    Ksiądz ukradł, Kościół nie odda. 25 mln złotych straci PFRON na współpracy z Caritasem https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/538857,gzeta-wyborcza-ksiadz-ukradl-kosciol-nie-odda-25-mln-zlotych-straty-pfron-caritas.html

  • gość 2019-01-11 16:18:27

    Myślałem ze Ciechanów nie ma aż tylu agresywnych idiotów politycznie motywowanych. Dziękuję nie będę tu zaglądał bo szkoda czasu..

  • Leon - niezalogowany 2019-01-11 16:52:09

    Niepotrzebne są te komentarze pisiorów którzy nie mogą znieść ile dobra robi Owsiak. Jak oni mogą być tacy wredni. Dla nich liczy się tylko szmal, kler i wszechmocny karzeł. Ile oni jeszcze zła wyrządzą Polsce.

  • Ja - niezalogowany 2019-01-11 20:21:29

    Byłam jako dziecko na koloniach z caritas, Tragedia , chodziłam głodna , zero opieki , kradzieże , alkohol, a niepełnosprawna dziewczynką w wieku około 14 lat była zgwałcona.Po 4 dniach rodzice zabrali mnie z tamtąd . Była telewizja i ksiądz z Ciechanowa , mówili jak to pomagają dzieciom z ubogich rodzin .Zapamiętam to do końca życia. Caritas to jedna Wielka Obłuda i oszustwo!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 23:32:08

    Ta orkiestra to jedno wielkie róbta co chceta. Sam Owsiak bierze miliony a ciemny lud wrzuca do puszek. Lepiej wrzucić w kościele do puszki. Prędzej trafi do potrzebujących.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 00:51:10

    Ty porąbany dewocie, co ty wypisujesz

  • Mat - niezalogowany 2019-01-12 10:07:23

    Nigdy nie wrzuciłem ani nie wrzucę nawet złamanego grosza dla tego złodzieja Owsiaka. Może i część pieniędzy idzie na pomoc, ale większość idzie na jego interesy, w tym ten demoralizujący przystanek łudstok. Ale wy ciemny ludzie dorabiajcie tego komunistę, kto wam zabroni.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 10:30:32

    Caritas I PCK to jeden wielki przekręt.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 10:48:18

    Jeśli ktoś myśli że Pol'and'Rock jest z tej kasy to gratulacje. Szukanie w internecie rozliczeń nie boli, w Ciechanowskim szpitalu jest sprzęt od WOŚP a od Caritas jest?? Caritas zbiera i funduje świeczki na sprzedaz dla klechy. Nie polecam tego. Wspieram Wielką Orkiestrę!!

  • gość 2019-01-12 11:55:07

    Dostawałam paczki w okresie po stanie wojennym do 1989 r. Bez zwracania się o pomoc ze względu na upośledzenie psychiczne córki. Kurierem na mój domowy adres. Ten właściwy ukazywał się po rozpakowaniu z pierwszej warstwy. Po paczkę, a raczej pakę zgłaszał się natychmiast, bez zawiadamiania, brat księdza dziekana. Tłumaczył, że nie może podawać swojego adresu, bo jest zaangażowany w Solidarności.

  • gość 2019-01-12 12:12:53

    Wszyscy pisowscy krytykanci WOŚP piersi się pchają do szpitala i używają urządzeń zakupionych przez Owsiaka. To że całe te towarzystwo nie posiada grama honoru to wiemy , nikt was nie zmusza do wrzucania pieniędzy, ale uzbierajcie resztki dumy z tego osranego towarzystwa i nie zgadzajcie się na rotowanie życia waszego i waszych bliskich za pomocą sprzętu wośp. Ja np. nie daję grosza na zboczeńców w sutannach, podczas każdego finału pakuje 1200 zł w kieszeń ( odkładam 100 miesięcznie) i lecę w miasto cieszyć się możliwością pomagania ...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 13:02:12

    Niech to pisowskie gówno szlak trafi

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 15:13:00

    Gówna Owsiaka nie popiera nikt szanujący się. Dobrze że w normalnej tv nie pokazują już tego chama.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 15:57:51

    Ty pisowski psie, taki Owsiak i zarówno ja nawet nie ma ochoty nawet na ciebie splunąć.

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2019-01-12 16:02:59

    Normalna TV to tuba propagandowa reżimu pisowskiego. Żeby nie wielomilionowe dotacje dawno by już tego szamba nie było. Rachoń, Cholecka i niestety Zimoch i Kurski to największe szuje

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 16:04:29

    Święta prawda

  • gość 2019-01-12 17:04:34

    @gość 2019-01-12 12:12:53: A wy ateiści/komuniści czemu lecicie do kościoła jak ktoś umrze? Albo ślub, bierzmowanie, komunia? Czemu posyłacie na nie swoje dzieci? Przecież jesteście niewierzący? To jak to tak? Bo tak wypada? Phiii, to jest dopiero lewacka obłuda. A księży to wy się nie czepiajcie, bo ten wasz Owsiak taki to niby dobroczynny, a w rzeczywistości to wyrachowane lewackie bydle. Ptfu na wośp.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 17:25:18

    Pieprzone psy Łowsika! Swołocz ruska! Splunąć na was szkoda hołoto!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 17:34:19

    Ale pisiory ujadają, podłe psy..Jak pójdziecie do szpitala czego wam życzę to wara od sprzętu zakupionego przez WOŚP. Niech was klechy leczą zdrowaśkami.

  • gość 2019-01-12 17:45:07

    Musicie zdawac sobie sprawe,ze w Polsce dzialaja agenci ktorzy chca nas podzielic i sklocic. Ja daje na Wosp i Caritas. Nie sklocicie mnie z moja rodzina i przyjaciolmi. Juz nasza grupa namierza wszystkich sterujacych ta akcja. Znamy juz nazwiska.

  • gość 2019-01-12 17:56:57

    "Wymiana poglądów" na takim poziomie źle służy obu stronom.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 18:25:46

    Podłe ofsikowe dzieci śmieci z przystanku taplajcie się w błocie a do szpitali wam wara, z moich podatków nie dotykać niczego. Tylko się ofsikowym sprzętem leczcie na ulicach w błocie. Jak lubicie. Róbta co chceta.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 19:19:44

    To jakiś czubek

  • Piotrek - niezalogowany 2019-01-12 20:16:39

    Moja córka już korzystała jako niemowlak ze sprzętu Owsiaka , i wkurza mnie że najbardziej przeciwni tej imprezie też korzystali sami lub ich rodziny. Moja córka zbiera od wielu lat , i już ma w puszce 50 zł które sam dałem , bo tak naprawdę wolę dać na Owsiaka niż księdzu po kolędzie. Super impreza, szkoda że same kłody rząd rzuca Owsiakowi pod nogi.

  • Leon - niezalogowany 2019-01-12 20:51:58

    Piotrek popieram Ciebie w 100%,. Nie zwracaj uwagi na wulgaryzmy pisowców. Wiadomo że dla nich jesteśmy gorszym sortem. To źli ludzie i bardzo szkodzą Polsce. Trzeba mieć nadzieję że niedługo odejdą w polityczny niebyt raz na zawsze.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 21:24:17

    https://m.youtube.com/watch?v=estPX_OP6qQ Metoda na siema!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 21:25:41

    Nuda po prostu nuda te imprezki.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 21:37:13

    Ale barachlo pisowskie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 22:29:26

    Brudy pisowskie won razem z chorym psychicznie karłem

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 23:04:32

    Prawo i Sprawiedliwość to super partia, wy kurwy!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 23:47:48

    Następny brud

  • Gość - niezalogowany 2019-01-13 09:36:14

    W normalnym kraju z podatków starczy na wszystko! Niemcy nie potrzebują takich akcji. Mają Oktoberfest. A u nas żebranie na ulicach staje się szlachetne, a pan od przystanku demoralizującego młodzież jest niczym guru. Dobrze że większość jest normalna w tym kraju. I myśli o Polsce, o czym świadczy wybór tej władzy. PiS rządź jeszcze 20 lat!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-13 12:20:51

    Nie wiedziałem, że aż tyle patologii mamy w Ciechanowie... gratuluję. Zezwierzęcenie aż ślina z pysków leci, a w życiu prywatnym udają panów i księżniczki. Prostactwo! Fuj! Najgorsze, że to się rozmnaża.... smutne. Pozdr

  • Adam - niezalogowany 2019-01-13 12:27:35

    Wysłałem narazie dwa smsy na WOŚP ale jak widzę tu niektórych wpisy to wyśle jeszcze parę siema..SERCE 75 565

  • gość 2019-01-13 16:59:58

    Nie dawać też można z pełną kulturą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-13 18:36:52

    Nie daję! Chyba że swojemu chłopu!

  • Piotrek - niezalogowany 2019-01-13 19:54:07

    Moja córka już po zbiórce , zebrała mniej niż ostatnimi latami a duży wpływ jednak na to miały pozamykane sklepy. Muszę wspomnieć o tym że gdy córka poszła między czasie na kebaba do ,,Tesali '' i gdy nadszedł moment płacenia usłyszała że dla wolontariuszy gratis. Wielkie brawa, bo to też jest jakaś forma pomocy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-13 20:25:40

    A skąd wiesz czy twojemu nie daje inną tak jak on nie wie czy jego suka daje innemu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-13 20:31:38

    Szacun dla TESALI

  • Gość - niezalogowany 2019-01-13 22:06:36

    Nigdy więcej wojny! Nawet polsko- polskiej. Wystarczy. Już leje się krew. Bo PiS lub PO. Ludzie, stop tej nienawiści! Płać na Caritas. Płać na orkiestrę. Ostatecznie jeden i drugi pomaga. Dość podziałów!

  • Tata - niezalogowany 2019-01-13 22:11:36

    Siema :D dzięki takim zbiórkom jak WOŚP życie mojego synka i wielu jego kolegów i koleżanek zostało uratowane. Akcja jak najbardziej słuszna. Popieram w 100%. Pomagajcie bo warto. Teraz hejty.... SIEMA