:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

18-latek szalał na drogach pow. ciechanowskiego. Uzbierał 21 punktów

05/12/2018 17:13
Piraci Drogowi, latek szalał drogach ciechanowskiego Uzbierał punktów - zdjęcie, fotografia

Ma prawo jazdy od dwóch miesięcy i najprawdopodobniej już wkrótce je straci. Ciechanowska drogówka zatrzymała 18-letniego kierowcę, który łamał przepisy i stwarzał duże zagrożenie w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze zauważyli osobową Hondę na drodze krajowej nr 60. Kierujący pojazdem nastolatek nie zważał na przepisy. W Gogolach Wielkich wyprzedzał inne auta pomimo linii ciągłej, w rejonie skrzyżowań oraz na przejściu dla pieszych. Dalej, w miejscowości Gołymin-Ośrodek, ponowił manewr wyprzedzania, tym razem na podwójnej ciągłej.

Okazało się, że Hondą kierował 18-letni mieszkaniec powiatu makowskiego. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy. Same uprawnienia zdobył dwa miesiące wcześniej. Dzięki swoim "wyczynom" uzbierał aż 21 punktów karnych. Nie były to jego pierwsze punkty na koncie. Teraz odpowie przed sądem.

 

18-latek szalał na drogach pow. ciechanowskiego. Uzbierał 21 punktów komentarze opinie

  • gość 2018-12-05 19:07:30

    No chyba teraz prawo jazdy nikt nie musi posiadać przy sobie tylko dowód osobisty

  • gość 2018-12-05 19:44:46

    Dobry misio= takim bym zabrał i dał zakaz zdawania do 21 roku życia. Zmądrzał by i zpowarzniał.

  • gość 2018-12-05 20:13:22

    @gość 2018-12-05 19:07:30 : Nie masz obowiązku wożenia ze sobą dowodu rejestracyjnego i OC, lecz prawko musisz mieć przy sobie.

  • Hary - niezalogowany 2018-12-05 21:18:14

    a gdzie ten baran co tak broni tych wszystkich piratów?? Co, błąd pomiaru, czy nowe auto??? Buahahahahahaha!!!

  • gość 2018-12-05 21:31:35

    Ale z ciebie Hary baran jest... Słów brak jak się na to patrzy... Ktoś ci udowodnił że g... masz pojęcia i takiego bólu d... dostałeś, że pewnie ze 3 lata jeszcze będziesz ujadał pod każdym artykułem, jak Reksio na łańcuchu...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 22:15:37

    Tak szczerze to co to za zagrożenie w takich Gogolach? Tam powinna być 70

  • El Chapo - niezalogowany 2018-12-05 23:00:11

    Pomieszkaj tam trochę to będziesz wiedział pizdą czemu jest tam 50km/h a nie więcej. Jesteś może buraku z ciechanowka ale i tak ci słoma z butów wystaje. Mistrz prostej zapewne. Twoi rodzice przenieśli się do miasta bo zapewne mieli dość jak wsiadłem przez nich na konia a ty teraz cwanikujesz

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 23:01:49

    Haha same hejty że stwarzal niebezpieczeństwo na drodze a policjia co??? Jechali za nim od ciechanowa do golmina bez sygnałów i łamali przepisy tak samo jak on ale tego juz nikt nie napisze stwarzali takie same niebezpieczeństwo no ale to policji im wszystko wolno!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 02:17:03

    Policja powina zatrzymac kierowce przy pierwszych wykroczeniach,a nie czekala i punkty nabijala i narazala innych uczestnikow ruchu drogowego.Psia grypa minela i chca nadrobic straty.Moim zdaniem powini odrazu zatrzymać pojazd,a nie nabijac punkty i odebrać prawo jazdy...

  • gość 2018-12-06 08:51:22

    Ten chłopak to dopiero przegiął

  • gość 2018-12-06 08:57:10

    gość 2018-12-05 19:44:46 Powinien miecz nauczkę i np sądowy zakaz prowadzenia pojazdów przez co najmniej 2 lata

  • Janek - niezalogowany 2018-12-06 10:06:05

    Do El Chapo. Ty to jesteś pedał jak na koniu jeździsz i do tego burak i wieśniak bo wszędzie słomę widzisz-dla kuunia?:-)

  • gość 2018-12-06 14:48:32

    Ja też mam konia i na nim jeżdzę

  • Gość007 - niezalogowany 2018-12-06 14:56:42

    A Ty Janek na koniu umiesz jeździć jak nie to jesteś pedał.

  • gość 2018-12-06 16:00:53

    Dyskusja jak zawsze na poziomie.. wieśniaków z pod Ciechanowa