:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

14-latek rzucał kamieniami z wiaduktu. Wybił szybę w pociągu

14/05/2018 10:07
Kronika kryminalna, latek rzucał kamieniami wiaduktu Wybił szybę pociągu - zdjęcie, fotografia

Nastoletni wandal w rękach ciechanowskiej policji. Zamiast do szkoły, poszedł na wiadukt i rzucał kamieniami w pociąg.

W ostatni piątek (11 maja) około godz. 11:50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało że w rejonie stacji PKP w Gołotczyźnie (gmina Sońsk) doszło do uszkodzenia szyby pociągu. Na miejscu okazało się, że ktoś rzucał kamieniami z wiaduktu w przejeżdżający pociąg. Mundurowi szybko ustalili personalia sprawcy. Wandalem okazał się 14-latek. Mieszkaniec gminy Sońsk nie był tego dnia w szkole, a nadmiar wolnego czasu najwyraźniej nie wpłynął najlepiej na jego wyobraźnię.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nastolatek za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

(fot. arch.)

14-latek rzucał kamieniami z wiaduktu. Wybił szybę w pociągu komentarze opinie

  • gość 2018-05-14 10:40:57

    Ach ta dzisiejsza młodzież....Dno i wodorosty.

  • gość 2018-05-14 10:45:52

    chłopkowi sie nudziło burak j*****

  • gość 2018-05-14 11:40:35

    A to mało jest takich buraków w tamtych stronach ?? Ja osobiście znam nie jednego tylko z starszego pokolenia

  • Gość - niezalogowany 2018-05-14 11:43:13

    I dobrze gówniarzowi. Jeszcze podać jego personalia i wstyd na całą gminę będzie miał.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-14 13:35:01

    A w domu to taki grzeczny, muchy by nie skrzywdził.

  • Adam Kowolik 2018-05-14 14:03:09

    Dzieci mają takie głupie zabawy, bo sobie nie zdają sprawy z zagrożenia. Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

  • anal - niezalogowany 2018-05-14 14:09:01

    a babci na wsi mówi, " to przecież takie dobre dziecko jest, zawsze każdemu dzień dobry mówi" hahaha

  • gość 2018-05-14 16:29:52

    rozstrzelać na wiadukcie.Przecież to dziecko to co sie spodziewaliście?

  • Gość jp - niezalogowany 2018-05-14 17:28:14

    Ja gowniarza zlal aż by zygal magazynem mlekiem

  • Gość - niezalogowany 2018-05-14 19:37:34

    W d...kopany jeden i przez takich są opóźnienia pociągów albo odwołane a człowiek wychodzi z pracy chce wrócić do. Domu to nie może bo nie ma jak. Z miesiąc temu też wybita szyba przez chołotę w pociągu

  • Gość - niezalogowany 2018-05-14 20:18:03

    W Gołotczyźnie nie ma wiaduktu .

  • Gość - niezalogowany 2018-05-14 20:40:50

    Ludzie wy zachowuje się jak patologia A jak to wasze dziecko by było to co w tedy? A nie zapominajcie jacy wy porządni byliście w dzieciństwie po prostu stało się dostanie nauczkę i karę i koniec kropka.

  • gość 2018-05-15 12:05:45

    No na pewno bym sobie nie pozwoliła żeby taki gnój nie polazł do szkoły i zrobił coś takiego. Tak łobuzowało się ale nikomu nie przychodziło coś takiego do łba bo mi się nudzi. A jakby Panie obrońco uciśnionych smarków ktoś dostał tym kamieniem w głowę i go zabił lub został okaleczony przez rozbijająca się szybę i byłbyś to ty, ciekawe czy byś tak bronił szczyla. Zapewne cwaniaku żądałbyś wysokiego odszkodowania za okaleczenie ciebie. Więc nie wypowiadaj się obrońco smarka, bo nie masz racji. A jako rodzic u mnie szczyl miałby za coś takiego urządzoną jesień średniowiecza. Widać bezstresowe wychowanie gnoja.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-15 15:56:18

    Kędzior debil

  • Wojak szwejk - niezalogowany 2018-05-15 21:14:31

    Co za bachor zakichany, już ja bym mu d...e zloil!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-16 07:47:48

    Boże widzisz a nie grzmisz. Nie polecam.

  • gość 2018-05-16 19:30:08

    Kendzior ty kurwo oddaj kamien psie

  • gość 2018-05-16 19:47:09

    nidziło mu sie :/

  • gość 2018-05-16 19:47:22

    Zapewne 500+ dostają i kamieniami rzucają. Przez takich problemy z komunikacją PKP i powrotem z pracy, szkoły, uczelni. Rodzice niech odpowiadają i pokryją straty PKP.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-16 20:09:07

    Bardzo dobrze, że ustalono personalia sprawcy. Niech odpowie za swoje postępowanie. Chuligan mógł doprowadzić do tragedii. Kara powinna nauczyć rozumu i przestrzec innych przed złym postępowaniem.

  • gość 2018-05-16 21:34:00

    Jakub D. nie pierwszy raz złapany przez Policje. Odechce mu się wagarów

  • Gość - niezalogowany 2018-05-16 22:42:06

    ciekawe czy babcia udostępni posta dla mieszkańców gminysońsk

  • gość 2018-05-17 00:28:12

    "14-latek rzucał kamieniami z wiaduktu. Wybił szybę w pociągu (...) Nastolatek za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem rodzinnym." Powinno się udostępnić ten link i ku przestrodze innym! Przemysław! Ewa! Marcel! ...

  • Gość - niezalogowany 2018-05-17 18:13:42

    Najpier malował na słupach oświetleniowych , nidawno podpalił las a teraz wybija szyby w pociągach...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-12 16:19:46

    rzuca kamieniami a jego wujek Adrian jeździ czarnym seicento bez prawa jazdy

  • gość 2018-09-27 20:36:01

    Czy zgodnie z zapowiedzią CIECHANOWINACZEJ.PL nastolatek odpowiedział za swoje zachowanie?

Dodajesz jako: |

Kronika kryminalna, Miasto Ciechanów - więcej informacji