Reklama

Pilne

Pomniejsz Normalna wielkość Powiększ Print

Menu on-line

menu online

Nowe menu online specjalnie dla was dostępne tutaj.

Zapraszamy

Print Friendly
Autor: administrator

Komentarze (16)

Dodaj komentarz:

Dodaj komentarz
 1. Czy wie ktoś gdzie można kupić sushi w Ciechanowie, oprócz korony raz w tygodniu…

  Odpowiedz
 2. Starego Młyna nie ma już dawno… A szkoda. Kiedy wyjeżdżałam z Torunia było tam jakieś Złote jajo… Nie wiem co zmienili i jak zmienili, ale nazwa nie była zachęcająca… Nie udało mi się tam niestety, albo na szczęście zajrzeć, ale co racja to racja – coś takiego jak Stary Młyn na pewno przydało by się w Ciechanowie. Może miasto nabrałoby odrobiny klimatu…

  Odpowiedz
 3. Widać ktoś w Toruniu pomieszkiwał 😉 Bardzo trafnie, Manekin to sieć ogólnopolska, wątpię, żeby ktoś mu dorównał, ale inspirując się grodem Kopernika, może coś jak Pierogarnia Stary Młyn :) albo sushi! 😀

  Odpowiedz
 4. Przydały by się tylko aktualne ceny, poza tym wszystko ok,bo w jednym miejscu :)

  Odpowiedz
 5. Do Restauratorki: W Ciechanowie na pewno brakuje naleśnikarni/pierogarni, w stylu np. Toruńskiego Manekina(http://manekin.pl/) czy Smoka(http://www.torun.njs.pl/). Jest to moim zdaniem dość ciekawa nisza, jak widać naleśniki można podawać na wiele sposobów w fajnej atmosferze. Np. Manekin ma trzy naleśnikarnie w Toruniu, i w zasadzie cały czas mają pełne obłożenie, także myślę że rynek ciechanowski też to przyjmie, szczególnie że będzie to nowość i coś nieznanego tutaj wcześniej.

  Odpowiedz
 6. Mi np brakuje pierogarni takiej jak kiedys byla dolce vita

  Odpowiedz
 7. Na stronie brakuje typowego Forum, więc dlatego piszę tutaj. Planuję otworzyć w Ciechanowie restaurację, coś nowego i świeżego, na pewno nie kolejną pizzeria i box z kebabami. Stawiam na jakość i naprawdę dobre jedzenie. Dlatego aby spełnić oczekiwania mieszkańców bardzo proszę o sugestię i propozycje, czego wam brakuje w ciechanowskiej gastronomii, gdzie z chęcią zjedlibyście obiad?

  Odpowiedz
 8. Witam
  W związku z tym że często korzystam z menu umieszczonego na tej stronie, informuje iż ceny w Mac Jacku uległy zmianie, niestety na droższe.Może watro zrobić jakąś aktualizację:)
  pozdrawiam

  Odpowiedz
 9. brakuje też Pineski przy Rossmannie :)

  Odpowiedz
 10. brakuje jeszcze meksykańskiego baru

  Odpowiedz
 11. brakuje jeszcze dzikiego ryżu z wojska Polskiego

  Odpowiedz
 12. Nareszcie wszystko w jednym miejscu dobry pomysł pozdrawiam redakcję

  Odpowiedz

Reklama

Wideo


Reklama

Reklama

stat4u