Reklama

Pilne

Pomniejsz Normalna wielkość Powiększ
, Komentarze: 1

Motocyklowe Spotkanie Wigilijne

W minioną sobotę (tj. 17.12.2011 r) w godzinach wieczornych klub motocyklowy Wolny Wydech zorganizował spotkanie wigilijne. Oprócz członków klubu i ich najbliższych wzięli w nim udział przedstawiciele klubu motocyklowego z Olsztynka Moto Diabły, przedstawiciele  Urzędu Miasta (Pani Prezydent Ewa Gładysz) oraz sponsorzy, którzy wsparli akcję tegorocznych Motomikołajek.

Na spotkaniu zabrali głos zaprzyjaźnieni z klubem księża Ks. Dariusz Skoczylas i Ks. Grzegorz z Parafii Św. Józefa.

Były podziękowania, dzielenie się opłatkiem, życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i błogosławieństwa na przyszły rok. Panowie z klubu przygotowali prezentację multimedialną podsumowującą cały miniony rok. Przypomniano klubowe imprezy i wyjazdy (także zagraniczne) oraz wszystko to co udało się w 2011 roku zrobić wspólnymi siłami. Punktem centralnym na sali był ozdobiony świerkiem, lampkami i bombkami motocykl jednego z klubowiczów. Prezes klubu Wojciech Falęcki przygotował dla wszystkich niespodziankę – każdego obdarował “wolno wydechowym” kalendarzem na 2012 rok.

Przy kolacji wigilijnej rozmawiano o planach na przyszłość, o corocznych  akcjach klubu i dalszemu nawiązywaniu współpracy z innymi klubami (także zagranicznymi). Atmosfera na sali, poruszane tematy, prowadzone rozmowy zaprzeczają stereotypowi jaki większość ludzi ma na temat motocyklistów. Naszym zdaniem są to ludzie dbający o bezpieczeństwo na drodze (szkolenia z pierwszej pomocy), pozytywnie nastawieni do świata. Ich działalność na terenie naszego miasta wskazuje, że nie pozostają obojętni na krzywdę ludzką. Świadczyć może o tym coroczne oddawanie krwi w Dniu Dziecka, pomoc przy zbiórce żywności, czy udział w wielu innych imprezach organizowanych w Ciechanowie. Jak pisaliśmy w artykule na początku grudnia klub motocyklowy Wolny Wydech został zauważony i uhonorowany podczas Gali Wolontariatu.

ostawson

 

Print Friendly
Autor: Sonia

Komentarze (1)

Dodaj komentarz:

Dodaj komentarz
  1. Czy można gdzieś zobaczyć tą prezentację multimedialną podsumowującą cały miniony rok kubu?

    Odpowiedz

Reklama

Wideo


Reklama

Reklama

stat4u