Reklama

Pilne

Pomniejsz Normalna wielkość Powiększ
, Komentarze: 0

Szopka Bożonarodzeniowa, Karta Świąteczna, Anioły – rozstrzygnięcie konkursu

image0002

W piątek tj. 14 grudnia 2012roku w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie wręczone zostały nagrody w konkursie “Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” oraz “Anioły,aniołki, aniołeczki”.

Jury miało trudny orzech do zgryzienia, prac było naprawdę dużo i wszystkie wzbudzały zachwyt w oglądających. Wszystkie dzieci, zostały nagrodzone za trud jaki włożyły w wykonanie prac konkursowych.

Wszystkie wykonane prace można oglądać w galerii “Na pięterku” im. Zygmunta Szczepankowskiego.

Poniżej przedstawiamy Państwu listę zwycięzców i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Jury w składzie:

1.  dr Irena Kotowicz-Borowy  – etnograf, przewodnicząca jury

2. Ewa Michalska – instruktor ds. Galerii im. Bolesława Biegasa, plastyk

3. Jerzy Ratowski –  st. inst. ds. plastyki PCKiSz

W kategorii „Szopka”:

I miejsce

Magdalena Ziemińska i Mateusz Ziemiński
Adam Szabrański, Kamil Pieckowski
Mateusz Wielgus, Rafał Zaporowicz
Aneta Mosakowska

II miejsce

Isabella Karpińska
Gabrysia Kowalikowska
Agnieszka Falęcka
Aleksandra Jankowska, Magdalena Żółtańska
Weronika Wolska, Agata Brzezińska
Piotr Sadkowski
Ilona Boniakowska, Ewelina Boniakowska

Wyróżnienia

Klaudia Kowalczyk
Jakub Nowakowski
Krystian Stępień
Łukasz Świątek
Daniel Krakowski
Julia Wójtewicz
Joanna Kołakowska, Helena Komar

W kategorii „Karta Świąteczna”:

I miejsce

Jakub Dąbrowski
Kacper Konwerski
Iga Bończak
Małgorzata Masztalerz
Zuzanna Pawłowska
Anna Bieńkowska

II miejsce

Karolina Czymerska
Ewelina Boniakowska
Wiktoria Przewodowska
Mateusz Wojciechowski
Mateusz Skibiński
Julia Nicman

III miejsce

Stanisław Kowalski
Michał Kołakowski
Julia Trzcińska
Alicja Antochów
Zuzanna Górska
Konrad Kołakowski

Wyróżnienie

Bartosz Wojnowski
Patryk Tralewicz
Julia Nowczyk
Patrycja Ruszkiewicz
Magdalena Zalewska
Maciej Makos
Iga Włoczewska
Natalia Dzidko
Karolina Wojciechowska

W kategorii “Anioły, aniołki, aniołeczki

I miejsce

Karolina Kosik
Dominika Wtulich
Zuza Kraskowska, Milena Prusinowska
Julia Tyjeńska
Danuta Nałęcz, Zofia Szymańska

II miejsce

Paweł Łęgowski
Klaudia Muszyńska
Sylwia Winkicz
Wiktoria Kłoskowska
Konrad Duszyński
Aleksandra Makowska

III miejsce

Karolina Karwowska, Martyna Kaczorek
Emilka Prusińska, Amelka Stępkowska
Agata Mosakowska, Aleksandra Popielarska, Aleksandra Bobińska
Jakub Chmielewski
Magdalena Trentowska
Aleksandra Błaszkiewicz, Patrycja i Damian Dymowski
Kacper Wróblewski
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Zamkowe Skrzaty”
Aleksandra Lewicka
Laura Górska
Karol Wojciechowski, Bartek Babich, Maksymilian Lipka
Ada Bednarczyk, Hania Kochanowska
Kamil Galanciak

Wyróżnienia

Artur Czarnecki, Łukasz Michalski, Mateusz Chrzanowski
Julia Lubińska, Adam Czyżewski
Kamil Wyszczelski, Weronika Wyszczelska
Angelika Dąbrowska, Adam Dąbrowski
Patrycja Rosołek, Amelia Drozdowska, Anna Wysocka
Klaudia Abramczyk, Joanna Chodorowska, Julia Tarczyńska
Filip Michalski, Maciek Jaszczak, Szymon Jałoza
Ola Miziołek
Oliwia Kruszewska
Konstancja Molewska, Barbara Morawska
Bartosz Dziąba
Natalia Moczulak, Patryk Moczulak
Angelika Krzyżewska
Katarzyna Roman, Weronika Falenta

Redakcja

Print Friendly
Autor: Redakcja

Podobne

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

Dodaj komentarz

Reklama

Reklama

Reklama

stat4u