Reklama

Pilne

Pomniejsz Normalna wielkość Powiększ
, Komentarze: 1

Centrum Handlowe Marcredo Center otwarte!!

image0027

Dziś kilka minut po godzinie 10 nastąpiło oficjalne otwarcie Centrum Handlowego Marcredo Center mieszczącego się we Władysławowie – przy drodze krajowej nr 60.

Od godziny 9 widać było powiększające się grono oczekujących klientów przed drzwiami głównymi. Wcześniej bo już o godzinie 8 rano klienci mogli skorzystać z promocji w BRICOMARCHE. Marcredo Center to nie tylko sklepy gdzie można zrobić zakupy. Pomyślano również o najmłodszych. BEST 4 YOU KIDS proponuje dzieciom rozrywkę, w czasie kiedy rodzice będą dokonywali zakupów.

Entuzjaści kawy i lodów również znajdą coś dla siebie – słodkości nie zabraknie, o to postara się na pewno Cukiernia Staropolska. Marcredo Center to szeroki asortyment, jakiego do tej pory nie było w naszym mieście.

Oficjalnemu otwarciu towarzyszyło przecięcie wstęgi, czego dokonali m.in.: Stephan Groht – założyciel i właściciel Grupy Elbfonds, Stanisław Wieteska – wójt Gminy Opinogóra Górna.

O zainteresowaniu otwarciem sklepów przez klientów, może świadczyć zakorkowana ulica Pułtuska i 17 stycznia (od skrzyżowania z Tatarską). Przed nami weekend a w nim wiele atrakcji i promocji dla każdego

Przekonajcie się Państwo sami jak wygląda i co oferuje nowo otwarte centrum handlowe Marcredo Center.

Redakcja

Print Friendly
Autor: Redakcja

Podobne

Komentarze (1)

Dodaj komentarz:

Dodaj komentarz
  1. brakuje jakiegoś fast-fooda …

    Odpowiedz

Reklama

Wideo


Reklama

Reklama

stat4u