Reklama

Pilne

Pomniejsz Normalna wielkość Powiększ
, Komentarze: 0

Andrzejkowy piątek – Klub Stara Leżakownia

Lezakownia

Znajdujący się w Ciechanowie Klub Stara Leżakownia jest skazany na sukces. Miejsce w którym się znajduje to ścisłe centrum naszego miasta. Dodatkowym atutem jest niedawno otwarty ponownie pl.Jana Pawła II, na którym jest dużo miejsca do parkowania, a jego okolice monitorowane.

Chcąc wybrać się do Starej Leżakowni, mamy do dyspozycji komunikację miejską, a także kilkaset metrów od klubu – postój taksówek, w sam raz na bezpieczny powrót z bardzo ciekawej imprezy. Zostając przy ostatnim wątku, do dyspozycji mamy całą gamę produktów Ciechana. Jest to oczywiste za sprawą faktu, że “Leżaki” należą do Marka Jakubiaka, właściciela Browaru Ciechan.

Kiedyś, w tym samym budynku znajdowała się autentyczna leżakownia przeznaczona do przechowywania piwa. W związku z tym wystrój także składa się z prawdziwych, wykorzystywanych w przeszłości, przedmiotów. Buduje to specyficzny klimat. Można odnieść wrażenie, że lokal jest zorganizowany wedle zasad obowiązujących w klubach “z wielkich miast”. Ochrona nie jest bardzo liczna, lecz konkretna. Większe ilości swoich ulubionych produktów Ciechana lepiej spożywać w domu, nieodpowiednie zachowanie i próby zepsucia zabawy innym mogą spowodować lekcję życia i szybkie `przyprowadzenie do pionu`.

Na dolne poziomy nie musimy brać pieniędzy, możemy je zostawić wraz z ubraniami w szatni. Zakupy robimy za pomocą karty, którą możemy doładować przy wejściu. W ten sposób mamy lepszą kontrolę nad funduszami. Oprócz piwa, dostępne są oczywiście różnego rodzaju przekąski, drinki oraz wina. Po nabyciu niezbędnego ekwipunku, siadamy, a do naszej dyspozycji jest całkiem sporo miejsc. Możemy zdecydować czy bardziej zależy nam na obserwowaniu parkietu i słuchaniu muzyki czy rozmowie ze znajomymi. Do dyspozycji oddano także telewizory wiszące na ścianach.

Gdy w Ciechanowie rozpoczyna się cisza nocna, w Klubie Stara Leżakownia parkiet zaczyna się coraz bardziej zapełniać. Po przeprowadzeniu odpowiedniej ilości rozmów, można zaobserwować zmianę miejsc siedzących na stojące, tuż przy parkiecie. Zaraz potem te same osoby tańczą w najlepsze.

I jak tu można narzekać na nudę w Ciechanowie? Klub Stara Leżakownia pomieści kilkaset osób, imprezy są cykliczne. Czynne od wtorku do soboty, od 19:00 do ostatniego klienta.

Wtorek – Czynne od 19:00 do ostatniego klienta

Środa – Czynne od 19:00 – 1 litr paliwa = 1 litr piwa

Czwartek – Czynne od 19:00 – Od 20:00 Śpiewajmy Razem – Karaoke

Piątek – Czynne od 19:00 – Od 20:00 Wieczorek Taneczny

Sobota – Czynne od 19:00 – Od 20:00 Wieczorek Taneczny

Jest blisko, dojazd łatwy, obsługa profesjonalna, powrót bezpieczny. Wystarczy spróbować i ruszyć się z domu “Na Leżaki“.

Łukasz Ozdarski

Print Friendly
Autor: administrator

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

Dodaj komentarz

Reklama

Wideo


Reklama

Reklama

stat4u